شبی که ماه کامل شد

دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

افزایش میل جنسی‌ با گیاهان داروئی با تاثیر شگفت انگیز

در این مطلب از سایت تفریحی ۵ عصر قصد داریم برخی‌ از گیاهان داروی موثر در افزایش میل جنسی‌ را به شما عزیزان معرفی‌ برخی‌ از این گیاهان و روشهای که به شما معرفی‌ می‌کنیم بسیار کار آمد برای دارمان ضعف در قوای جنسی‌ میباشد و زوج‌های که در این زمینه مشکل دارن می‌تونن از این راهکارها استفاده کنند با ما همراه باشید.

برخی‌ از گیاهان موثر در افزایش میل جنسی‌:

خاکشی (خاکشیر): دانه خاکشی را پس از پاک کردن و شستن، شبها به مقدار ۲-۳ قاشق غذاخوری از آن را در یک لیوان آب خیسانده و صبح ناشتا میل نمایید. این نسخه را چند روز متوالی ادامه دهید.


زیتون: میوه زیتون را در آب نمک پرورانده، همراه غذا تناول نمایید. این نسخه را چند روز متوالی ادامه دهید.زیتون - میل جنسی


سیاهدانه: یک قاشق چایخوری از روغن سیاه دانه را با چهار قاشق چایخوری روغن زیتون چند روز متوالی میل نمایید. روزی لااقل یک مرتبه، مقداری روغن سیاه دانه بر کمر و آلت تناسلی بمالید.


وانیل: افزودن وانیل طبیعی (نه ساختگی ) به غذا برای تحریک شهوت مؤثر است. لا خربزه: خربزه را برای چند روز متوالی تناول نمایید. لا نخود: مقداری نخود خام را در آب خیس کنید و به صورت خام میل کنید. و یا آب خیسانده آن را با کمی عسل میل کنید. این نسخه را چند روز متوالی ادامه دهید.


پیاز: روزانه یک عدد پیاز خام را با غذا میل کنید و یا چند عدد پیاز را با گوشت پخته و چند روز متوالی تناول کنید، همچنین می توانید آب پیاز سفید را گرفته و در برابر آن عسل اضافه کنید و بجوشانید تا قوام آید و هر روز صبح ۳۵ گرم از آن را میل نمایید. یا آنکه آب پیاز (یک عدد) را به همراه عسل یک ساعت قبل از خواب بنوشید.پیاز


تخم تره: دو قاشق چایخوری از پودر تخم تره را با کمی عسل یا شکر مخلوط کرده صبح، ظهر وشب به مدت چند روز متوالی مصرف کنید. لا نعناع: مقداری نعناع تازه را، همراه غذا میل کنید. لا کرفس: حکیم رازی کرفس را به علت دارا بودن ویتامین ب سبب نعوظ و نیرومندی غریزه جنسی می داند.


دانه زنیان: دانه زنیان را در آب لیمو خیس کرده و بگذارید خشک شود سپس میل نمایید. B دانه جوز: مقداری کمتر از ۵ گرم آن محرک و مقوی شهوت است. لا میخک: نیم مثقال میخک را کامل کوبیده با شیر تازه دوشیده گاو بیاشامید.


فلفل قرمز : نصف قاشق چایخوری از پودر فلفل قرمز را در یک فنجان آب جوش ریخته پس از شیرین نمودن، یک قاشق غذاخوری از دم کرده فوق را صبح، ظهر و شب میل کنید.فلفل قرمز


شنبليله: صبح، ظهر و شب هر دفعه یک قاشق چایخوری از پودر تخم شنبلیله را در یک استکان آب دم کرده با شکر تناول نمایید. این نسخه برای تحریک شهوت و درمان کاهش میل جنسی توصیه می شود، هم چنین می توانید برگ تازه شنبلیله را به همراه غذا میل کنید (بهتر است در بارداری مصرف نشود).


رازیانه: رازیانه دارای هورمون زنانه است به همین دلیل شهوت و شیر بانوان را افزایش می دهد و باعث کاهش میل جنسی مردان می شود.


سنجد: گل سنجد و بوی آن مهیج شهوت، به ویژه در زنان و دختران جوان است. به همین منظور ۵ گرم از آن را به صورت دم کرده یا جوشانده مصرف کنید.


طلع یا شکوفه خرما باعث افزایش میل جنسی میشود. ابهل، بیخ درخت فندق، اشنه، انجدان، اشنان سبز، مرزنجوش، حور محروقه به مقدار مساوی گوبیده و الک کنید و هر بار یک مثقال آن را با شیر میل کنید.

 کمبود ویتامین E بانوان

کمبود ویتامین E باعث کاهش میل جنسی بانوان می شود و در نتیجه تأمین این ویتامین نقش مؤثری در درمان دارد. موادی که دارای این ویتامین هستند عبارتند از: روغن پنبه دانه، شاهی و تخم آن، تخم خربزه، تخم آفتابگردان، پیاز خام، بیدمشک، تخم پیاز، سیر، مویز، ترنجبین، سنبل الطیب ، نارگیل، نارگیل، (شیر نارگیل محرک دستگاه عصبی تناسلی‌ است)، پسته انار شیرین.

منبع : کتاب گلبرگ سلامت
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.