شبی که ماه کامل شد

چاق شدن صورت با استفاده از راه های کارآمد

چاق شدن صورت از آرزوی هر خانمی است زیرا صورت چاق، زیبایی و گیرایی منحصر به فردی دارد. بسیاری از افراد دنبال راهکارهایی برای چاق شدن صورت خود می باشند، البته بدون آن که اندام آنها تحت تاثیر قرار بگیرد. ما در مجله اینترنتی 5 عصر قصد داریم تا راهکارهایی ساده برای چاق شدن صورت به شما ارائه دهیم که امیدواریم مفید واقع شود.

 

چاق شدن صورت با استفاده از راه های کارآمد

 

چاق شدن صورت 1

 لازم به ذکر است که  امروزه در طب مدرن روش هایی مانند تزریق ژل و بوتاکس برای پر کردن صورت و زیبایی آن هست اما بیشتر افراد دنبال راهکار های طبیعی برای پر تر کردن صورت خود هستند.

 

استفاده از خیار

لازم به ذکر است که خیار به دلیل بافتی که دارد از گروه میوه پر آب محسوب می شود که خواص زیادی برای لطافت و آبرسانی پوست صورت و بدن دارد،شما می توانید از خیار به صورت موضعی بر روی صورت خود استفاده کنید تا بافت های پوست شما آبرسانی شود.

چاق شدن صورت 2

برای گرفتن نتیجه بهتر از آبرسانی خیار می توانید آن را رنده کنید و به مدت 20 دقیقه روی پوست صورت خود قرار دهید، از  هم برای مخلوط کردن با خیار رنده شده برای رسیدن به نتیجه مطلوب تر استفاده نمایید.

 

نوشیدن آب

از کارهایی که سبب آب رسانی و رطوبت رسانی به پوست صورت و بدن شده و در عین حال اندام چاق نمی شود نوشیدن به دفعات آب می باشد. نوشیدن 8 لیوان آب در موقع ورزش شدید یا در میانه رژیم غذایی به جبران کم آبی صورت کمک به سزایی می کند.

چاق شدن صورت 3

عامل تغذیه

به نظر شما برای چاق شدن صورت چه مواد غذایی باید بخوریم؟ باید خاطر نشان کرد که مواد غذایی مانند هویج، جوانه گندم، آجیل ، حبوبات و… موادی می باشند که به چاقی صورت کمک زیادی می کنند.

 

آجیل ها

باید خاطر نشان کرد که مصرف آجیل یکی از بهترین روش چاق شدن عضلات صورت می باشد. کافی است که در  هر روز خرما و پسته، بادام و فندق مصرف نمایید

چاق شدن صورت 4

خوردن سالاد

باید بدانید از آنجایی که می خواهید بدن شما چاق نشود و و تنها صورتتان پر و زیبا شود، می تونید هر شب سالاد میل کنید، مخصوصا اگه درون سالاد غیر از تمام سبزیجات، جوانه گندم هم استفاده شود نتیجه بهتری می گیرید. جوانه گندم با داشتن ویتامین E وB تاثیر زیادی در آبرسانی و پر شدن صورت شما دارد.

چاق شدن صورت 5

نکته: باید خاطر نشان کرد که مصرف زیاد پودر جوانه گندم سبب چاقی همه بدن می گردد؛ پس اگر می خواهید فقط صورتتان پر شود حداکثر 2 قاشق جوانه گندم و ماست بعد از یک وعده غذایی میل کنید.

 

دیگر عوامل چاق شدن صورت

از عوامل دیگری که سبب چاق شدن صورت شما می شود بخور دادن به صورت( بخو گرم)، برخی ورزش ها، استفاده از برخی کرم ها و… از عواملی می باشند که برای چاق شدن صورت توصیه می شود. ورزش مفید برای پُر کردن عضلات صورت:

روی صندلی نشسته و لب هایتان رو تا جایی که قادرید جمع نمایید و به مدت 5 ثانیه نگه دارید، بعد بدون آن که لب ها رو باز کنید، لبخند بزنید و خط لبخند را بزرگتر کنید. به مدت 5 ثانیه لب ها را در این وضع نگه داشته و این تمرین را 15 بار در روز تکرار نمایید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. دانلود آهنگ زنگ گوشی می گوید

    من که جوابی نگرفتم از این روش‌ها

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.