دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

شبی که ماه کامل شد

ریزه خواری آخر شب دشمن پوست جوان و شاداب

پوست جوان و شاداب با مراقبت هایی امکان پذیر می باشد. پوست و موهای شما یکی از نقاط قوت زیباییتان می باشد با داشتن پوستی زیبا چهره شما بسیار دلنشین تر خواهد شد.و همچنین داشتن موهایی خوش حالت و قوی و پر پشت بر زیبایی شما بیش از پیش اضافه خواهد کرد.

پوست و موی شما به هر لحظه به طور روزانه با آلودگی ها و چیزهای زیاد دیگری مورد تهدید قرار می گیرد.اگر می خواهید پوستی جوان و زیبا داشته باشید برای مراقبت از پوست خود باید وقت بیشتری صرف کنید و از آن مراقبت کنید.و همچنین مراقبت های بسیار زیادی برای موهایتان وجود دارد. در ادامه در این مقاله از مجله اینترنتی 5 عصر خواهید آموخت چگونه پوستی جوان و شاداب داشته باشید.

مراقبت از پوست

پوست جوان و شاداب 1

برای مراقبت از پوست خود در ابتدا باید جنس پوست صورتتان را بشناسید به عنوان مثال اگر پوستی خشک دارید باید از محصولاتی استفاده کنید که حالت پوسته پوسته به صورت شما ندهد و خشکی صورت شما را از بین ببرد و یا اگر پوستی چرب دارید نباید از کرم های چرب استفاده کنید زیرا کرم های چرب به چربی صورتتان اضافه می کند و موجب بروز جوش های زیر پوستی می شود.

امروزه زیبایی صورت برای خانم ها یک امر بسیار ضروری و واجب است البته زیبایی خواهی در طول تاریخ به صورت ذاتی از طرف انسان ها پسندیده می شده است.سبک زندگی انسان ها به دلیل عادات رفتاری ، عادات غذایی میزان ورزشی که در طول روز انجام میدهند و موارد دیگر بستگی دارد. ما با استفاده از غذاهایی که میخوریم مقدار ویتامین ها و مواد مورد نیاز بدن برای طراوات و شادابی و همچنین زیبایی پوست را به بدن خود وارد می کنیم.

پوست جوان و شاداب

پوست جوان و شاداب 2

پوست جوان و شاداب یکی از خواسته های همه ی افراد در همه ی سنین می باشد.هر فردی این وظیفه را دارد که در طول زندگی خود از پوست خود به خوبی مراقبت کند و همواره اطلاعات جدیدی را در این باره کسب نماید.یکی از تحقیقاتی که اخیرا انجام شده است نشان می دهد که ریزه خواری های آخر شب می تواند به طراوت و شادابی پوست صدمه بزند.

 

خداحافظی با ریزه خواری آخر شب 

پوست جوان و شاداب 3

در اواخر شب همه ی ما احساس می کنیم که همواره باید به سراغ یخچال برویم و چیزی برای خوردن پیدا کنیم و این مثل یک عادت شبانه برای ما شده است بدون اینکه خودمان بخواهیم.

یا وقتی در شب فیلم میبینیم همواره دلمان می خواهد که همراه فیلم دیدن بخوریم.گرسنگی در اواخر شب در بسیاری از ما ها وجود دارد و ما بدون اینکه عواقب آن را بدانیم به خوردن خود ادامه می دهیم.

خوردن وعده های کوچک و بزرگ آخر شب سبب افزایش وزن نیز می شود زیرا این کالری های که وارد بدن ما شده در هنگام خواب فرصت سوزانده شدن ندارند.علاوه بر آن تحقیقات انجام شده نشان می دهد که خوردن غذای بی وقت آخر شب سبب می شود که ترشح آنزیم هایی در پوست که وظیفه ی باز سازی پوست را دارند به هم بخورد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.