شبی که ماه کامل شد

15 تا از پرطرفدارترین گل های عروسی در سال 2018

پرطرفدارترین گل های عروسی کدام است؟ کدام عروسی بدون گل های تازه است؟ گل های عروسی یکی از برجسته ترین عناصر برای روز عروسی هستند، که از ویژگی خاص آنها می توان به زیبایی، عطر و حتی رنگ های سرگرم کننده آن اشاره کرد. خوشبختانه انواع مختلفی از انواع گل برای انتخاب وجود دارد.

حتی اگر گل مورد علاقه خود را در نظر داشته باشید، هنگام انتخاب گل های مناسب برای روز بزرگ عروسی خود، بودجه شما، رنگ و سبک آن نیز نقش آفرینی می کند. تنش خود را در روز عروسی با انتخاب یک گل عروسی که با با فصل عروسی و تم عروسی شما همخوانی دارد، کاهش دهید. شما یک گل ارزان تر و آسان تر متناسب با فصل خواهید داشت.

تصمیم خود را با لیست گل های ما از بین 15 تا از پرطرفدارترین گل های عروسی محدود کنید.در ادامه در این مقاله از مجله اینترنتی 5 عصر شما را با 15 تا از پرطرفدارترین گل های عروسی آشنا خواهیم کرد.

15 تا از پرطرفدارترین گل های عروسی

1-آلاله

پرطرفدارترین گل های عروسی 1

ایده آل برای عروسی بهار، تابستان و یا پاییز، مناسب با بودجه و گلی شاداب است. آلاله در رنگ و اندازه های متنوع موجود است، به رنگ صورتی، پرتقالی غروب خورشید و قرمز. ترکیبی ایده آل با گل رز گرفته تا گیاهان آبزی دارد.

 

2-گل صد تومانی

پرطرفدارترین گل های عروسی 2

ایده آل برای عروسی بهار یا تابستان. یک گل شاداب و با شکوه و معطر که یک نگاه عاشقانه را فراهم می کند. گل صدتومانی با گلبرگ های ظریف بزرگ، با گلهای کرم رنگارنگ و اکالیپتوس ترکیب زیبایی می شود. گل صدتومانی به طور سنتی صورتی، سفید یا قرمز هستند، اما شما همچنین می توانید آنها را در رنگ های مرجانی، قهوه ای مایل به قرمز و زرد هم پیدا کنید.

 

3-گل رز

پرطرفدارترین گل های عروسی 3

گل رز قرمز کلاسیک برای عروسی، یک نماد عشق و پاکی، است. اگرچه گلهای رز ممکن است مرسوم باشند، اما راه های زیادی برای جمع آوری آنها به صورت دسته گل وجود دارد که برای شما منحصر به فرد است! بیش از صد گونه مختلف گل رز، با رنگ ها و اندازه های مختلف، در سراسر سال موجود  است که ساخت این دسته گل ایده آل برای هر تازه عروس در هر فصل عروسی و یا هر تمی زیبا است.

 

4-گل ادریسی

پرطرفدارترین گل های عروسی 4

از آنجا که گل ادریسی پر حجم است، می توانید از یک یا دو بخش آن به عنوان بخشی از دسته گل خود استفاده کنید، یا فقط به عنوان بخش مرکزی دسته گل از آن استفاده کنید. شکل آنها شبیه ضربان قلب است، به طوری که آنها نماد استقامت و احساسات نمادین هستند. گل ادریسی زنانگی و ظرافت را در رنگ پریده صورتی یا سفید رنگ بر می افشاند. بنابراین این یکی از پرطرفدارترین گل های عروسی شناخته می شود.

 

5-گل گاردنیا

پرطرفدارترین گل های عروسی 5

گاردنیا بومی جنوب آسیا و ژاپن، نشان دهنده ظرافت و زیبایی است. این گلها برای تم جنوبی یا عروسی تابستان مناسب هستند. گاردنیا هیچ ساقه ای ندارند، بنابراین به نظر می رسد در یک کاسه آب با شمع زیبا به نظر می آید، پس به موهای خود و یا حتی در میز شام برای ایجاد ظرافت زنانگی از آن استفاده کنید.

 

6-گل شیپوری

پرطرفدارترین گل های عروسی 6

گل شیپوری شیک و مدرن، با شکوفه های شیپوری و ساقه های بلند یک زیبایی جسورانه و خیره کننده در روز عروسی شما ایجاد می کند. چند تا از گلها را در یک گلدان بلند قرار دهید برای ایجاد زیبایی بیشتر. ترکیب آن با گلهای رنگ کرم در یک عروسی در باغ تابستانی زیبا به نظر می رسد، هم چنین بنفش تیره برای آثار هنری مدرن عالی است. گل شیپوری به رنگ هایی مانند زرد، نارنجی و صورتی رنگ موجود می باشد.

 

7-گل مروارید

پرطرفدارترین گل های عروسی 7

یکی از شناخته شده ترین گل ها، گل مروارید، در تمام فصل سال است. گل ژربرا یک انتخاب عالی برای درخشش خلق و خو و ایجاد احساس شادی در هر مهمانی است. سفید و زرد رنگ های معمول گل مروارید هستند، اما آنها با هر ترکیبی خوب می شوند.

 

8-Baby’s Breath (گچ‌دوست)

پرطرفدارترین گل های عروسی 8

Baby’s Breath نماد خلوص و پاکی، یک گزینه ارزان قیمت است که در دکوراسیون گل های شما وجود خواهد داشت. علاوه بر ظرافت و لطافت شما می توانید آن را در تاج گل عروس، به عنوان یک گل کم مایه برای ساقدوش و یا تزئین دکوراسیون خود استفاده کنید. همه کاره بودن Baby’s Breath انتخاب محبوب در مراسم عروسی است.

 

9-گل ساکولنت

پرطرفدارترین گل های عروسی 9

گل ساکولنت در طول سال موجود و مرسوم است و در تمام اشکال ظاهر می شود، دسته گل، پس زمینه و یا به صورت مرکزی می توانید با استفاده از گلدانها آن را با سایر گل ها تزئین کنید. آنها یک نگاه حیرت انگیز به ارمغان می آورند. ساکولنتها مقاوم در برابر حرارت، آسان برای نگهداری و با دوام هستند، به طوری که آنها در عروسی در فضای باز روستایی عالی عمل می کنند.

 

10-گل میخک

پرطرفدارترین گل های عروسی 10

این گل پرکننده نامیده می شود، میخک صد پر در حال حاضر یک انتخاب محبوب برای مراسم عروسی است. گلبرگ های تزئینی و طیف وسیعی از رنگ آنها به گونه ای متنوع است که می توانید هر طور که دوست دارید از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است که آنها در طول سال هم شکوفه می کنند، بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی یک عروسی زمستانی هستید، ایده خوبی است.

 

11-ارکیده

پرطرفدارترین گل های عروسی 11

این گل زیبا و عجیب و غریب می تواند یک عالم رمز و راز را به عروسی شما اضافه کند. آنها زیبایی و شفافیت را نمادین می کنند و یک مد خیره کننده ایجاد می کنند. به طور معمول برای دسته گل های عروسی مورد استفاده قرار می گیرد، آنها به عنوان یک بخش کانونی پرطرفدار در دسته گل و به خوبی و زیبایی برای عروسی های گرمسیری یا ساحلی عمل می کنند. بنابراین این یکی از پرطرفدارترین گل های عروسی محسوب می شود.

 

12-آنمون(شقایق نعمانی)

پرطرفدارترین گل های عروسی 12

با اضافه کردن آنمون به ترتیبات گل و یا به عنوان بخش مرکزی، دسته گل عروس خود را به تقریری چشمگیر تبدیل کنید. بخش مرکزی مشکی این گل، این گل را زیباتر می کند که به خوبی برای یک رویداد غیر سنتی مناسب است. آنمونها (Anemones) در فصل زمستان از طریق فصل بهار در دسترس هستند و علاوه بر این در تمام فصول ایده آل هستند.

 

13-کوکب

پرطرفدارترین گل های عروسی 12

مانند گل صد تومانی یا گل ادریس، گل کوکب به روز عروسی شما جذابیت و دلفریبی را هدیه می دهد. گلبرگ های گرد آنها با نقاط بی نظمی در هر دسته گل بسیار اعجاب انگیز است. سعی کنید با دسته ای شل از گیاهان سبز آنها را جفت کنید. شکوفه های گل کوکب در طیف وسیعی از رنگها در تابستان محبوبیت بیشتری دارد.

 

14-لاله

پرطرفدارترین گل های عروسی 14

گل لاله فقط برای تعطیلات عید پاک نیست، در عروسی نیز زیبا است! بومی به اوراسیا و شمال آفریقا، لاله متعلق به خانواده سوسن است. یکی از شناخته شده ترین گل هاست که فصل اصلی رویش آن بهار است. با گلبرگ های کشیده شکل آن، لاله دارای انواع مختلفی از رنگ ها و تنوع است که به زیبایی با گل صد تومانی به صورت یک پارچه جفت می شود.

 

15-نخود شیرین

پرطرفدارترین گل های عروسی 15

جای تعجب نیست که عروس ها نخود شیرین را به عنوان یک گل عروس دوست دارند، به نظر می رسد به تنهایی و و یا با گل های دیگر دوست داشتنی است. ترکیب نخود با زنبق شیپوری نمایش قابل توجهی ایجاد می کند. این گل رمانتیک و جذاب در طیف وسیعی از رنگ از صورتی تا بنفش و سفید وجود دارد. نخود شیرین در بهار شکوفه می کند، به طوری که اگر عروسی شما در فصل بهار باشد، انتخاب خوبی است.

شما لازم نیست متخصص برای انتخاب یک گل باشید که خیلی خوب با شخصیت، تم عروسی و محل برگزاری شما مناسب باشد.انتخاب گل های تازه و زیبا برای مهمانی، عروسی، پذیرایی کافی است. گلها عکس عروسی را زیبا می کنند. به خاطر داشته باشید که عکس های خود را در کتاب عکس عروسی خود و یا حتی بر روی یک بوم نمایش دهید.

ترجمه شده از سایت: shutterfly.com

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.