شبی که ماه کامل شد

دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

همه چیز درباره احمد مهرانفر (ارسطو عامل)

احمد مهرانفر، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران، متولد 10 خرداد 1354 در برزک کاشان می باشد. تحصیلات خود را در لیسانس بازیگری و کارشناسی ارشد کارگردانی در دانشکده هنر تمام کرد. از سال 1378 در کنار بزرگانی چون پرویز پرستویی و پانته آ بهرام به ایفای نقش در تئاتر پرداخت. احمد مهرانفر برای اولین بار در فیلم “نان، عشق و موتور ۱۰۰۰” در سینمای ایران ظاهر شد و پس از آن در فیلم‌های اقلیما، حقیقت گمشده، درباره الی، آتش بس و کلبه  به ایفای نقش پرداخت. او نویسندگی و کارگردانی نمایش “ادیپ افغانی” را نیز در کارنامه هنری خود دارد. احمد مهران‌فر در چند مجموعه تلویزیونی، از جمله مجموعه سریال‌های پایتخت 1، 2، 3، 4 و 5 در نقش ارسطو عامل بازی کرده است. بعد از بازی در این مجموعه سریال احمد مهرانفر بیش از پیش دیده شد.

ازدواج احمد مهرانفر ( ارسطو )

ارسطو عامل کسی که به شدت ازدواجی بود،  بالاخره ازدواج کرد. احمد مهرانفر در سن 42 سالگی نیمه گمشده خود را پیدا کرد. او در پست اینستاگرامی خود در 25 فروردین 97، با شعری زیبا از ازدواج با مونا فائض پور خبر داد. مونا فائض پور از بازیگران تئاتر و مدلینگ های ایرانی است.

AhmadMeranfar1

علاقه به بازیگری

احمد مهرانفر از دوران نوجوانی به بازیگری علاقه مند شده و به گفته خودش نوعی بازیگوشی و شیطنت کودکی در بازیگری وجود دارد که او را جذب می کند. گرچه بسیاری از مردم او را در نقش طنز دیده اند اما بازی او در فیلم هایی چون ماجرای نیمروز نشان داد که در ژانرهای دیگر هم حرفی برای گفتن دارد. خود او هم ترجیح می دهد در همه نوع فیلمی بازی کند تا اینکه فقط کمدین باشد.

شخصیت فردی

از کسانی که با او کار کرده اند شنیده می شود که احمد مهرانفر شخصیت خاصی دارد. قبل از دوران بازیگری شخصیت او کاملا برون گرا بوده و به مرور زمان از آن همه بگو و بخند کم شده و به یک انسان درون گرا تبدیل شده است. خود او معتقد است که این فرآیند ناخودآگاه، اتفاق افتاده و نشان از تکامل شخصیتی اوست. احمد مهرانفر به نویسندگی بسیار علاقه دارد. خودش می گوید که وقتی فرصتی چند ماهه ایجاد می شود به مطالعه و نوشتن می پردازم. او ترجیح می دهد که بیشتر بنویسد تا حرف بزند. بر خلاف بسیاری از بازیگران که اهل تعریف و صحبت هستند، احمد، بیشتر گوش می دهد. همین ویژگی او باعث جذابیت بیشتر او می شود.

شخصیت هنری

شاید کسانی که در حین بازی خواسته اند از او مصاحبه بگیرند، این موضوع را بهتر درک کنند. احمد مهرانفر از جمله بازیگرانی است که به شدت به نقش و شخصیت فیلم خود تعصب دارد. به هیچ عنوان نمی توان با او در حین کار و وقتی که گریم دارد، مصاحبه کرد. به عبارت دیگر وقتی گریم می شود کاملا در شخصیت فیلم غرق شده و دیگر احمد نیست.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.