شبی که ماه کامل شد

دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

از نبایدهای دنیای مد: جوراب سفید !

خوش تیپ بودن چیزی ست که همه ما در جست و جوی آنیم. ما تا حدودی می‌توانیم اندام مان را آراسته و بنا به میل‌مان تنظیم نماییم چرا که چیزهایی مانند قد یا اسکلت بندی کلی بدن از کنترل ما خارج است. بعضی‌ها درشت اندام‌اند و برخی دیگر ریز نقش. بعضی قد بلندند و بعضی کوتاه. اما موضوعی که کاملا در کنترل ماست و می‌تواند ضعف‌های اندامی ما را تا حدود زیادی بپوشاند، نحوه لباس پوشیدن ماست. تیپ و پوشش هر کس کاملا در اختیار اوست و با توجه به میزان آگاهی آن فرد نسبت به دنیای مد و ذوق و قریحه شخصی‌اش تعیین می‌شود. شما حتما بارها دیده اید که شخصی هزینه کلانی صرف پوشش‌اش نکرده است اما به نظر شما “خوش تیپ” می‌آید. اگر در نحوه پوشش او دقت کنید متوجه می‌شوید که بایدها و نبایدهای دنیای مد را رعایت کرده است. (جوراب سفید)

از نبایدهای دنیای مد: جوراب سفید !

فقط مایکل جکسون حق استفاده از جوراب سفید را داشت!!!

از نبایدهای دنیای مد: جوراب سفید !

یکی از نبایدهای دنیای مد ، که قطعا بارها و بارها به چشم شما خورده است، پوشیدن جوراب سفید با ست رسمی است. مایکل جکسون تنها سلبریتی ای بود که از جوراب سفید در پوشش‌های مختلف خود استفاده می‌کرد و این به نوعی، امضای او در پوشش‌اش محسوب می‌شد. شما مایکل جکسون نیستید!!! یکی از قوانین دنیای مد این است که شما جز در تیپ‌های اسپرت و به همراه کفش‌های ورزشی اجازه استفاده از جوراب سفید را ندارید. تنیسورها و دونده‌ها معمولا از جوراب‌های سفید استفاده می‌کنند و این بخش مهمی از استایل آنهاست. آنها جوراب‌شان با شلوار و کفش‌های ورزشی‌شان ست میکنند. جوراب‌های سفیدی که ورزشکاران استفاده می‌کنند از یک لایه ضخیم تشکیل شده است که رطوبت پای آنان را در حین ورزش کاهش داده و پاها را خشک نگه می‌دارد.

یک بیزنس مَن با دو لکه ننگ!

از نبایدهای دنیای مد: جوراب سفید !

تصور کنید که یک بیزنس من با یک کت شلوار تیره رسمی و خوش فرم رو به روی شماست و به نظرتان تیپ مناسب و جذابی دارد. چند دقیقه بعد او روی صندلی می‌نشیند و بووووم!!! دو لکه بزرگ سفید، مثل دو لکه ناشی از وایتکس روی یک لباس تیره از زیر شلوار او در ذوق شما می‌زند و ابهت پوشش بیزنس من را “لکه” دار می‌کند. ممکن است بگویید جوراب عنصر مهمی در پوشش نیست اما باید بگوییم که اشتباه می‌کنید. اگر دنیای مد را دنبال می‌کنید، حتما دیده اید که در برخی استایل‌ها تنها یک جوراب خاص، می‌تواند یک تیپ را از سادگی محض نجات داده یا آن را چشمگیرتر نماید.

جوراب‌های سفیدمان را دور بریزیم؟

نه!!! دقت کنید که جوراب سفید تنها در استایل‌های تیره رسمی گزینه مناسبی نیست. اما شما به راحتی می‌توانید از آنها در تیپ‌های اسپرت و خاص خود استفاده نمایید.

به عکس زیر دقت کنید! ببینید چگونه یک جفت کفش نیمه اسپرت سفید و دم پای پاکتی شلوار، جوراب‌های سفید را نجات داده است!

جوراب سفید

یا در این تصویر! دم پای پاکتی شلوار جین (که تناسبش با رنگ سفید بر کسی پوشیده نیست) و یک کفش ورزشی با هیچ جوراب دیگری جز جوراب سفید چنین ترکیب زیبایی را ایجاد نمی‌کرد.

جوراب سفید

و در نهایت این استایل خاص و فانتزی که جوراب سفید و یقه پیراهن هم رنگ آن در کنار رنگ‌های نارنجی و سرمه ای چنین پوشش زیبایی را ایجاد کرده است.

جوراب سفید

می‌بینید؟ خوش تیپ و خوش پوش بودن الزاما به معنی زیاد هزینه کردن نیست. برای داشتن تیپ مناسب و خیره کننده شما می‌بایست بایدها و نبایدهای دنیای مد را بدانید. همان طور که ترکیب رنگ‌ها را، تناسب لباس‌ها و اکسسوری‌ها را و…

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.