دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

عکسهای معروف ترین بازیگران زن ایرانی قبل و بعد عمل

معروف ترین بازیگران زن ایرانی را قبل و بعد عمل در این بخش از مجله اینترنتی 5 عصر مشاهده خواهید کرد، درست است که با گذشت روزها سن ما نیز افزایش می یابد اما این دلیلی بر آن نیست که چهره ها نیز خیلی پیر و فرتوت شود، حداقل می توان گفت این بخش در این روزها کاملا از بین رفته است، زیرا با کمک روش های توسعه یافته، توانایی پزشکی بالا رفته است و ایجاد زیبایی به دست متخصصان باتجربه در این زمینه با دانش بالا روز به روز در حال افزایش است. به خصوص برای بازسازی ضعف صورت استفاده از علم پزشکی چیزی مثبت قابل و توجه است.

به همین ترتیب، تعداد چهره های برجسته ای که از این موضوع استفاده کرده اند کم نیست. بدین خاطر چهره های آنها از زمان گذشته پیشرفت های قابل توجهی داشته اند، که البته این تغییر در جهت مثبت پیشرفت کرده است. در ادامه لیست معروف ترین بازیگران زن ایرانی را قبل و بعد عمل خواهید دید.

معروف ترین بازیگران زن ایرانی قبل و بعد عمل جراحی

 شیلا خداداد

معروف ترین بازیگران زن ایرانی 4

جراحی بینی شیلا خداداد او را از گذشته اش متفاوت کرده است. چهره اش باز شد و بینی جدیدش به صورت او می آید؛ البته تغییر شکل و مدل ابرو او کاملا متفاوت از سالهای جوانی اوست و این تفاوت در چهره او مثبت است.

نگار فروزنده

معروف ترین بازیگران زن ایرانی 5

او همچنین از جمله افرادی است که از علم زیبایی ظاهری این روزها بی بهره نبوده است.. قبل و بعد او با تفاوت های متمایزی با جراحی بینی روبرو بوده . به غیر از این، چهره نگار فروزنده در این روز ها جذاب تر از قبل است، یکی از دلایلی که می تواند تغییرات مشابه را ایجاد کند.

شبنم قلی خانی

معروف ترین بازیگران زن ایرانی 6

اولین و واضح ترین تغییری که در صورت و ظاهر شبنم قلی خانی ظاهر می شود، جراحی بینی است که روی صورت او تاثیر بسیار گذاشته است. مقایسۀ شبنم گلخانی قبل و بعد از آن، اثبات سریع و موقت این ادعا است. او این روزها برازنده تر و زیباتر از گذشته است.


 آرام جعفری

معروف ترین بازیگران زن ایرانی 3

گرچه عکس آرام جعفری دارای گریم است، اما هنوز نمیتواند نقش غیر قابل انکار بینی را در این عکس نادیده بگیرید. ارام جعفری هم یکی از کسانی است که چهره و ظاهرش بیش از چند سال پیش رشد کرده است. این تغییر روندی مثبت داشت.

کتایون ریاحی

معروف ترین بازیگران زن ایرانی 1

خانم سنگین و باوقار سینمای ایران و تلویزیون که مدتهاست از بازی خارج شده و روزهای آرامش را در جزیره کیش سپری می کند، در لیست افرادی که قبل و بعد از عمل متفاوت بوده اند، قرار می گیرد. او چهره و زیبایی بسیار بهتر از دهه سوم زندگیش دارد که جراحی بینی اش می تواند یکی از این عوامل تاثیرگذار باشد.

شراره رخام

معروف ترین بازیگران زن ایرانی 2

شراره رخام، یکی از اولین کسانی است که برای تزریق ژل لب اقدام کرد، او در این باره می گوید: ” فکر میکنم من باید کمی بیشتر در مورد این موضوع فکر می کردم و برای انجام این کار بیشتر  مشورت می گرفتم چون تاثیر منفی داشت. واضح است که با چهره ای که داشتم، نقش چندانی نداشتم، مانند نقش های تاریخی و پلیسی و رسمی. »

همچنین، در پاسخ به این سوال که آیا تصمیم گرفته برای دید دیگران تزریق ژل لب را انجام دهد، می گوید: “واقعیت این است که در آن زمان من تحت تاثیر آنجلینا جولی بودم، مطمئنا چهره او طبیعی است. اما من از زنان ایرانی خواسته ام که این کار را انجام ندهند”

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.