دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

۱۰ راز بسیار کار آمد برای میلیونر شدن !

ممکن است پولدار و میلیونر شدن تنها یک خیال بنظر برسد، اما آنقدر ها هم دشوار نیست. روش های کلیدی بسیاری وجود دارد که میلیونر ها در راستای موفقیت خود انجام می دهند. ما تحقیقات محدودی در مورد چگونگی زندگی روزمره ی میلیونر ها انجام دادیم و فهرستی برایتان تهیه کرده ایم.

در این مطلب ده نشانه مطرح می گردد که معمولاً در افراد میلیونر دیده می شود. برای کمک به میلیونر شدن شما، حتی درصورتیکه از پولدار شدن خود آگاهی ندارید، ممکن است این خصوصیات در شما نیز باشد.

۱- همیشه در جستجوی ماه هستید (همیشه اهداف بزرگ دارید)

۳ قدم تفکر بزرگ

شما حتماً با مفهموم این گفته آشنا هستید که می گوید: “در جستجوی ماه باشید، که حتی اگر به ماه دست نیافتید در میان ستارگان فرود آیید”. اگر فردی هستید و در شرایطی قرار دارید که با نمره ی B هم قبول می شوید اما برای نمره ی A تلاش می کنید، شما ذهن یک فرد میلیونر را دارید. در مأموریت پولدار شدن همیشه ده میلیون دلار را در عوض یک میلیون دلار در نظر داشته باشید. به بزرگ اندیشیدن ادامه دهید.

 ۲- روشن فکر هستید

اهداف بزرگ برای میلیونر شدن

از ایده های جدید نترسید و بدانید که افراد کوتاه نظر باعث ایجاد عقیده، شجاعت، باور، و ابتکار خلاق نمی شوند. میلیونرهای موفق هدف رویاها و روانی خود را به پول، موفقیت، و شادی تغییر می دهند.

 

۳- از زمان خود به منظور کنترل نتایج مفید استفاده می نمایید

اهداف بزرگ برای میلیونر شدن

می دانید که زمان با ارزش تر از خود پول است. در این شرایط باید افرادی را بکار گرفت تا به کارهایی که شما در آنها تخصص ندارید بپردازند و در این صورت شما از وقت خود بمنظور انجام فعالیتهایی که در آنها مهارت دارید استفاده می کنید. افراد موفق کارمندان خود را به کار می گیرند و تنها مشغول به کار نیستند، کار می کنند و موفقیت را شکار به دست می آورند. آنها فقط کار نمی کنند بلکه کار می کنند و موفق می شوند.

 

۴- از تعیین اهداف و رسیدن به آنها لذت می برید

اهداف بزرگ برای میلیونر شدن

اگر فردی هستید که غالباً اهدافتان را برای خود مشخص می نمایید، باید بدانید که همچون یک میلیونر فکر می کنید. پیتر ووگ بنیانگذار آکادمی تغییردهندگان بازی (Game Changers Academy)، که اولین ثروت میلیونی خود را قبل از بیست و شش سالگی بدست آورد، می گوید:

“ میلیونر شدن اتفاقی نیست . درصورتیکه میلیونر شدن هدف شما نباشد، به هیچ وجه به آن نمی رسید”.

 

۵- در مواجه با مشکلات خوش بینانه برخورد می کنید

اهداف مثبت برای میلیونر شدن

میلیونرهای بسیاری مانند نویسنده ای به نام جی.کی رولینگ (J.K Rowling) وجود دارند که از “نداری به ثروت” رسیده اند. او یک مادر تنها و مجرد بود که موفقیت خود را به توانایی گذاشتن تمام تمرکزش بر روی کارها و مواردی که برای او اهمیت بیشتری داشتند، نسبت می دهد.

افراد ثروتمند معتقد هستند که: “من زندگی ام را خودم می سازم” اما افراد فقیر بر این عقیده اند که: “زندگی و سرنوشت خودش بدون دخالت من اتفاق می افتد“.

 

۶- از اخبار جهان آگاه هستید

اهداف بزرگ برای میلیونر شدن

اگر از آن دسته افرادی هستید که صبح خود را نه با اتفاقات رسانه ی اجتماعی، بلکه با جستجوی رخدادهای روز آغاز می کنید، باید بدانید که عادت یک فرد میلیونر را دارید. پیشگامانی مانند بیل گیتس (Bill Gates) و وارن بوف (Warren Buff) روز خود را با انتشارات خبرگزاری وال استریت ژورنال (The Wall Street Journal) و نیویورک تایمز (New York Times) آغاز می کنند.

 

۷- فقیر بودن معنا ندارد

اهداف بزرگ برای میلیونر شدن

شما باید تمام بهانه هایی که فقیر بودن را توجیه می کند کنار بگذارید. بیل گیتس (Bill Gates) یکبار گفته است: “اگر فقیر به دنیا آمده اید، تقصیر شما نیست اما اگر فقیر بمیرید مقصر خودتان هستید“.

 

۸- به دنبال یک مربی موفق هستید و با وی همکاری می کنید

اهداف بزرگ برای میلیونر شدن

برای میلیونر شدن می دانید که محدود نکردن خود به ایده های افراد ناموفق مهم است. شما به مطالعه ی اینکه میلیونرها چه کارهایی انجام می دهند می پردازید  و یک مربی بعنوان یک منبع ضروری در رسیدن به موفقیت در نظر می گیرید. ۶۸ درصد از چهارصد آمریکایی که در لیست بیلیونرهای ۲۰۱۳ قرار دارند “بیلیونرهای خود ساخته” نامیده می شوند، و این بدین معناست که آنها بخت و اقبال خود را به ارث نبرده اند. البته که شانس وجود دارد اما بسیاری از آنها مربیانی داشته اند که کمک کرده اند تا این افراد به فراتر از تمام فرآیندهای فکری محدود و ممکن بیاندیشند.

 

۹- از وامی که به شما پرداخت نمی شود صرف نظر کنید

خصوصیت زنان موفق 3

استفاده نکردن از وامی که به شما پرداخت نمی شود را برای خود یک قانون کنید. حال این جمله به چه معنی است؟ توجه کنید که اگر پولی را قرض می گیرید تا ماشینی بخرید، می بایست افزایش درآمدتان را گارانتی نمایید. زمانیکه افراد پولدار از وام برای بکار گرفتن سرمایه و رشد جریان نقدینگی خود استفاده می کنند، افراد فقیر از همان وام برای خرید بهره می برند و ثروتمندان را ثروتمندتر می کنند.

 

۱۰- پس انداز کنید تا سرمایه گذاری نمایید

فکر موفقیت آمیز

می دانید که تنها دلیل پس انداز پول، سرمایه گذاری کردن با آن است. پولهای پس اندازی خود را در حسابهای غیر قابل دسترس و امن قرار دهید. هرگز از این حساب ها برای هیچ چیز، حتی یک موقعیت اورژانسی استفاده نکنید. این کار شما را وادار به ادامه ی افزایش درآمدتان می کند. اینگونه شما امکان سرمایه گذاری مازاد پولتان را ندارید چون مازاد پول شما دور از دسترستان است و ریسک کار شما پایین تر می آید .

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.