دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

عکس های جدید بازیگران سریال پایتخت در کنار همسرانشان

سریال پایتخت مجموعه سریالی بسیار پر مخاطب و بیننده که به کارگردانی سیروس مقدم و با طراحی و بازی محسن تنابنده که در سال ۱۳۸۹ فیلم‌ برداری آن شروع شد و فصل اول آن در نوروز 1390 آغاز به کار نموده است و در سال‌ های اخیر از شبکه یک سیما پخش می گشته است و بسیار مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته بود. سریال پایتخت از محبوب‌ترین و یکی از بهترین مجموعه های تلویزیون ایران است که توانسته بعد از چندین سال مخاطبان خود را حفظ نماید. داستان سریال پایتخت ۵ هم موضوعی جدید و خاص بوده است.

چندی است که خبر ازدواج احمد مهرانفر که همان ارسطوی سریال پایتخت است بسیار در فضای مجازی منتشر شده است و خود او نیز با انتشار عکسی خبر ازدواجش را در فضای مجازی منتشر نموده است و عکس مونا فائض پور به عنوان همسر احمد مهرانفر در فضای مجازی بسیار پر بازدید بوده و این خبر بهانه‌ای شد تا در قالب یک گزارش بازیگران سریال پایتخت را در کنار همسرانشان نشانده و عکس‌هایی از آن‌ ها منتشر نماییم. در ادامه در مجله اینترنتی 5 عصر با تصاویری از بازیگران پایتخت و همسرانشان همراه باشید.

علیرضا خمسه باباپنجعلی سریال پایتخت و همسرش

علیرضا خمسه از پیشکسوتان پایتخت می باشد که از ابتدا و شروع این سریال تا به اینجا در نقش بابا پنجعلی تیم پایتخت را همراهی کرده است. خمسه یک بار در سال ۶۲ ازدواج کرد که حاصل این ازدواج پسری با نام احمد رضا بوده است و پایان این ازدواج به جدایی و طلاق ختم شد.خمسه بار دیگر در سال ۷۲ ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو دختر با نام های درسا و گلسا بوده است.

سریال پایتخت 1

محسن تنابنده نقی سریال پایتخت و همسرش روشنک گلپا

محسن تنابنده بازیگر نقش نقی معمولی که یکی از بهترین و پر طرفدارترین بازیگران این مجموعه می باشد  و به جرات می توان گفت پایتخت بدون او معنایی ندارد. همسر محسن تنابنده، روشنک گلپا می باشد که در بهمن سال ۹۴ با انتشار تصاویری از مراسم عقدشان خبر ازدواجشان در تمام فضاهای مجازی منتشر شد و حاصل این ازدواج نیز پسری به نام نامی در بهمن ماه سال ۹۶ می باشد.

سریال پایتخت 2

احمد مهرانفر ارسطو سرایل پایتخت و همسرش مونا فائض پور

احمد مهرانفر ارسوط سریال پایتخت بالاخره در ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ در صفحه اینستاگرامش با انتشار خبر ازدواجش، مونا فائض پور هنرجوی بازیگری را به عنوان همسرش معرفی کرد.

سریال پایتخت 3

هومن حاجی عبداللهی رحمت سریال پایتخت و همسرش سلیمه قطبی

هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش رحمت  بعد از سابقه خوبش در اجرا وارد حرفه بازیگری شد و با بازی در پایتخت بسیار محبوب و پر طرفدار شد. همسر هومن حاجی عبداللهی، سلیمه قطبی بازیگر و گوینده رادیو می باشد. انها در سال ۸۱ با هم عقد و در سال ۸۲ با مراسمی ساده زندگی خود را شروع کردند. حاصل ازدوجشان پسری به نام جانان می باشد.

سریال پایتخت 4

ریما رامین فر هما سریال پایتخت و همسرش امیر جعفری

ریما رامین فر هما پایتخت، یکی از بهترین و با سابقه ترین افراد نقش آفرین در این سریال است. امیر جعفری همسر ریما رامین فر نیز خود بازیگر  است و حاصل زندگی عاشقانه ریما رامین فر و امیر جعفری پسری به نام آئین است که بیش از یک دهه باهم زندگی می کنند.

سریال پایتخت 5

نسرین نصرتی فهیمهس سریال پایتخت و همسرش

نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه  با شخصی دور از دنیای بازیگری ازدواج کرده و در آبان سال ۹۵ هومن حاجی عبداللهی خبر تولد سوفی دختر نسرین نصرتی را انتشار داد.

سریال پایتخت 6

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.