شبی که ماه کامل شد

عکس بلیط بازی‌ ایران و مراکش به همراه توضیحات بازی

در این مطلب عکس بلیط بازی ایران و مراکش به همراه توضیحات کامل این دیدار برای شما گرداوری شده است .

تیم ملی‌ کشورمون در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ در چارچوب مسابقات جام جهانی‌ در ورزشگاه سنت پترزبورگ روسیه در اولین بازی‌ خود به مصاف تیم مراکش (مغرب) میرود.

باید خاطرنشان کرد ایران و مراکش تا به حال با هم دیدار نکرده و این اولین رویاروی این تو تیم می‌باشد. هر دو تیم در چند سال اخیر پیشرفتهای زیادی داشته ا‌ند. مراکش بازیکنان زیادی در تیمهای مطرح اروپای مانند رئال مادرید و یوونتوس دارد .

ایران هم با این که در تیم‌های مطرح بازیکنی ندارد ولی‌ بازیکنان جوان و مستعدی دارد که سالهاست به مربیگری کارلوس کیروش در کنار هم بازی‌ کرده و به هماهنگی‌ مطلوبی‌ رسیده اند.

عکس بلیط بازی‌ ایران و مراکش :

عکس بلیط بازی‌ ایران و مراکش

۲ تیم دیگر از همین گروه یعنی‌ اسپانیا و پرتغال کهشانس اول صعود تلقی‌ می شوند بعد از همین بازی‌ در همین تاریخ به مصاف هم میروند که نتیجه آن دیدار هم برای ما بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

بازیکنان ایران در جام جهانی‌ عبارت ا‌ند از :

دروازه بان ها: علیرضا بیرانوند از پرسپولیس امیر عابدزاده از ماریتیمو پرتغال، محمد رشید مظاهری از ذوب‌آهن، حامد لک از فولاد خوزستان، علیرضا حقیقی از اسکیلستونا سوئد

مدافعان: میلاد محمدی از آخمت گروزنی، مرتضی پور علی گنجی از السد قطر، رامین رضائیان از اوستنده بلژیک، روزبه چشمی از استقلال تهران، سعید آقایی از سپاهان، سید جلال حسینی از پرسپولیس، وریا غفوری از استقلال تهران، پژمان منتظری از استقلال، محمد انصاری از پرسپولیس.

هافبک ها: احمد عبدالله‌زاده از فولاد خوزستان، اکبر ایمانی از پدیده، علی کریمی از سپاهان، اشکان دژاگه، احسان حاجی صفی از پانیونیوس، امید ابراهیمی از استقلال، سعید عزت‌اللهی از آمکار پرم، سامان قدوس از اوسترسوندز سوئد، کمال کامیابی نیا از پرسپولیس، علی قلی زاده از سایپا، امید نورافکن از استقلال.

بازیکنان مراکش در جام جهانی‌ عبارت ا‌ند از :

دروازه بان ها: منیر المحمدی، رضا التکناوتی، یاسین بونو

مدافعان: نبیل ضرار، مروان داکوستا، مهدی بن عطیه، اشرف حکیمی، حمزه مندیل، رومن سائیس

هافبک ها: سفیان امرابات، یوسف آیت بن ناصر، بدر بانون، کریم الأحمدی، مبارک بوصوفا، امین حارث، یونس بلهندا، فیصل فجر، نورالدین امرابات، حکیم زیاش

مهاجمان: ایوب الکعبی، خالد بوطیب، عزیز بوهدوز و مهدی کارسیلا

ترکیب احتمالی تیم ملی مراکش در جام جهانی به شرح زیر خواهد بود:

یاسین بونو- نبیل ضرار- مهدی بن عطیه- اشرف حکیمی- رومن سائیس- – کریم الأحمدی- مبارک بوصوفا- یونس بلهندا- حکیم زیاش- نورالدین امرابات- خالد بوطیب

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.