دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

شبی که ماه کامل شد

عروق قلب و باز شدن آن با خوردن بهترین مواد غذایی

عروق قلب برای بسته نشدن نیاز به یک رژیم غذایی مناسب دارد که این رژیم غذایی در تمیز کردن دیواره شریان ها‬‎ی حیاتی بدن و در جلوگیری از خطرات احتمالی بیماری های قلبی و عروقی بسیار موثر است. بیماری های قلبی و عروقی روز به روز در حال افزایش می باشد و باعث مرگ و میر تعداد زیادی از افراد گشته است. از خطرات اصلی در بیماری قلبی بسته شدن عروق قلب است. عروق خونی اکسیژن و مواد مغذی را از قلب به تمام بدن می رسانند و این وضعیت منجر به کاهش خون در سرخرگ می شود که به آن تصلب شرایین می گویند.

باز شدن عروق قلب

کلسترول در دیواره شریان های قلب جمع می شود و در بلند مدت باعث ایجاد یک توده می گردد. در بدترین حالت ممکن فرد مبتلا به آترواسکلروز یا همان  نارسایی قلبی و سایر بیماری ها می گردد. از این رو جلوگیری از این مشکل بسیار ساده است و فقط کافی است این موارد را به رژیم غذایی خود اضافه کنید تا از بسته سدن عروق قلب ججلوگیری گردد. مواد غذایی که برای پاک کردن دیواره های شریان ها باید مصرف کنید در این بخش آورده شده است، با سایت ایترنتی 5 عصر همراه باشید.

عروق قلب 1

سیر

بر اساس نتایج مطالعات در دانشگاه کالیفرنیا ثابت شده که سیر نه تنها سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند بلکه مانع از انباشته شدن کلسیم در دیواره های عروق قلب و کرونر می گردد .نیازی نیست که سیر را به طور مداوم و در مقادیر زیاد مصرف کنید کافی است گاهی در کنار ظرف غذای خود داشته باشید و به مقدار کافی میل کنید.

عروق قلب 2

انگور

مقدار بالای آنتی اکسیدان موجود در انگور به شما کمک می کند تا اکسیداسیون کلسترول را مقاوم نمایید و علاوه بر این، انگور توسط پزشکان به عنوان یک محصول حمایت کننده توصیه می گردد که خطر لخته شدن خون را کم می کند.

عروق قلب 2

روغن زیتون

روغن زیتون را جایگزین مناسبی برای روغن های دیگر می دانند که استفاده منظم از روغن زیتون سطح کلسترول خون را کم کرده که در نتیجه دیواره های شریان ها را تقویت می نماید.

عروق قلب 3

کرنبری

آب کرنبری که به طور موثر و چشمگیری با چسبیدن کلسیم به دیواره عروق قلب مبارزه می کند واز طرفی هم توانایی سلول ها برای جذب چربی را افزایش می دهد که در بلند مدت در رگ های خونی تجمع می یابد. کرنبری چند گونه از درختچه های کوتوله همیشه سبز می باشند و در زیرسرده Oxycoccus از سرده واکسینیوم جای می گیرند. بعضی از روش های طبقه بندی، خود Oxycoccus را به عنوان یک سرده مجزا می دانند. کرنبری  در خاک باتلاقی اسیدی مناطق خنک نیم کره شمالی رشد می کند.

عروق قلب 4

کرنبری ها درختچه های کوتاهی هستند که درازای 2 متر و ارتفاع 5 تا 20 سانتی متر دارند و ساقه آن ها باریک می باشد و چوب ضخیمی ندارد. برگ های ریز همیشه سبزی دارند و گل هایشان نیز صورتی رنگ است.  مادگی و پرچم آن ها نمایان است. میوه آن قرمز رنگ است و از برگ های گیاه بزرگ تر می باشد.

میوه ها ابتدا سفید رنگ بوده و وقتی که می رسند قرمز رنگ می شوند. این میوه ها خوراکی اند، ترش مزه هستند و ممکن است ترشی بر شیرینی آنها چیره گردد. کرنبری ها در امریکا و کانادا کشت می شوند، میوه هایشان به صورت تازه مصرف می گرددیا از آنها برای تهیه آب میوه، سس، مربا، و خشکبار استفاده می شود.

گوجه فرنگی

گوجه فرنگی تازه با محتوای بالا لیکوپن می باشد که برای شریان ها و عروق قلب مفید است. لیکوپن عنصری است که از سخت شدن دیواره های شریانی جلوگیری می کند. علاوه بر این، لیکوپن آنتی اکسیدانی قوی است که خطر بیماری قلبی عروقی را کم می کند.

عروق قلب 5

اسفناج

اسفناج نیز با داشتن ترکیبات و خواصی که در خود دارد باعث جلوگیری از پرفشاری خون و جلوگیری از تشکیل کلسترول در بدن می گردد.

عروق قلب 6

انار

آب انار بسیار سالم است و مقدار زیادی از آنتی اکسیدان ها را در خود جای داده است.اگر روزانه یک لیوان آب انار تازه و طبیعی مصرف کنید تاثیر بسیار بالایی بر وضعیت عروق قلب خواهد گذاشت.

عروق قلب 7

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. پرویز می گوید

    هیچکدام این ادعاها تا کنون ثابت نشده. اینها بیشتر به حرفهای مادر بزرگهای قدیم شبیه است تا واقعیت علمی.
    از این که این میوه ها و سبزیجات بسیار مفید هستند هیچ شکی وجود ندارد. اما ادعای باز کردن رگهای قلب در مورد این میوه و سبزیجات بسیار غیر علمی و نادرست است.

  2. kasseBaks می گوید

    https://vslevitrav.com/ – generic levitra 40 mg no prescription

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.