دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

شبی که ماه کامل شد

آیا حساب بانکی‌ بهرام رادان مسدود شده است ؟

چندی پیش یک پیج اینستاگرامی خبری را منتشر کرد که مدعی است از بعضی رسانه ها و صدا و سیما پخش شد و تاکنون هیچ تکذیبی نیز صورت نگرفته است .خبر مبنی بر مسدود شدن حساب برخی سلبریتی ها از جمله بهرام رادان بود.
بهرام رادان امروز یعنی جمعه صبح با انتشار یک ویدیو از خود این خبر را این گونه تکذیب کردند :

من دیشب خبری را دیدم در پیج اینساگرامی سربازان گم نام مبنی بر اینکه من و تعدادی از دوستان پول هایی را از مردم گرفته ایم بابت زلزله کرمانشاه و سرپل ذهاب و این پول ها در حساب ما انباشته شده و حساب ما قرار است مسدود شود ! من که چنین کاری نکرده ام و دوستان نیز راه های خودشان را برای تکذیب این خبر دارند اما من شماره حسابی اعلام نکرده ام و پولی هم به حسابم ریخته و انباشته نشده و نه چیز دیگری. وی در ادامه اضافه کرد که به عنوان یک شهروند این حق را دارم تا از قوه عدلیه این مملکت انشار اکاذیب توسط پیچی مثل سربازان گمنام را پیگیر شوم ، گویا این پیج وابسته به یک نهاد قدرت است.ببینیم در این میان بین من شهروند و این نهاد قدرت چه اتفاقی می افتد.

عذر خواهی‌ پیج اینستا گرامی‌ از بهرام رادان

بعد از انتشار این تکذیبیه از سوی بهرام رادان این پیج عذر خواهی خود را از بهرام رادان در صفحه اش منتشر کرد و بهرام رادان نیز آنرا در قالب یک استوری در صفحه اینستاگرام خود نشر داد.
متن عذر خواهی به این شرح است :

چندی پیش خبری منتشر شد مبنی بر مسدود شدن حساب برخی سلبریتی ها که نام چند نفرشان در بعضی رسانه ها آمد و صدا و سیما هم آنرا پخش کرد ولی هیچ گونه تکذیبی صورت نگرفت! ما هم بر این اساس خبری را منتشر کردیم. ولی الان به تکذیبیه خود آقای رادان احترام گذاشته و صمیمانه از ایشان عذر خواهی میکنیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.