شبی که ماه کامل شد

دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

طرز تهیه رولت موزی به صورت گام به گام و ساده !

باعث افتخار ماست که همراهانی چون شما داریم .امروز با یک میان وعده جدید ( رولت موزی ) در خدمت شما عزیزان هستیم .این میان وعده بیشتر از همه مورد علاقه کودکان و فرزندان شما خواهد شد .پس حتما ما را همراهی کنید . این غذا بسیار سریع و با کمترین هزینه تهیه میشود .مقدار اندازه این میان وعده بستگی به تعداد مورد نیاز شما بستگی دارد.گاهی اوقات نیاز نیست چیز جدیدی آموزش دهیم ،گاهی لازم است با چیزهای ساده و در دسترس مدل غذا را عوض کنیم تا تنوعی دروعده های غذایی داشته باشیم.

(مواد لازم برای تهیه رولت موزی )

  • نان رولت :به میزان لازم
  • کره بادام زمینی: حدود ۱لیوان
  • کنجد :به میزان لازم
  • عسل :به میزان لازم
  • کندور: به میزان لازم
  • موز :به تعداد دلخواه

طرز تهیه رولت موزی

برای تهیه این رولت ابتدا باید نان رولت را داشته باشیم میتوانید آنرا از شیرینی فروشیها تهیه کنید یا آنرا خودتان آماده کنید .

نان های رولت را پهن میکنیم سپس روی آنرا کره بادام زمینی میمالیم میتوان به دلخواه شکلات نیز بمالید .سپس یک لایه عسل روی آن میریزیم و روی عسل را کنجد و کندور میپاشیم در آخر یک عدد موز را روی آن گذاشته و نان را رول میکنیم و داخل پلاستیک فریزر میگذاریم و در یخخچال میگذاریم تا خوب خودش را حالت بگیرد.سپس بیرون آورده و برش میزنیم .

خوب دوستان خوبم امیدوارم که این آموزش بسیار ساده برای شما نیز جذاب بوده باشد و بتوانید یک وعده غذایی خوشمزه با ظاهری جالب و زیبا برای خود و کودکانتان تهیه کنید.از آنجایی که در این میان وعده از مواد مغزی مانند عسل ،کندرو کنجد استفاده شده بسیار مقوی برای هوش است و میتوان یک تغذیه مقوی برای مدرسه آنها باشد . نوش جان شما

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.