دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

6 استارت آپ موفق سال 2017

استارت آپ یا شرکت نوپا به کسب و کاری گفته می شود که به تازگی بر اساس رفع یک نیاز، شکل گرفته است. استارت آپ ها رشد سریعی دارند و مبتنی بر ایده های نوین و ریسک پذیر هستند. معمولا با سرمایه های کم شکل می گیرند و با ارزشی که ایجاد می کنند به سرعت به یک غول مالی تبدیل می شوند. در مجله اینترنتی 5 عصر با شش استارت آپ موفق سال 2017 آشنا شوید.

 

1- Castbox

کست باکس نسخه صوتی یوتیوب است. این استارت آپ کاربران را تشویق به تولید و استفاده از پادکست های روی سایت خود می کند. موسس آن خانم شیاوو وانگ می گوید: “هدفش رسیدن به جایی است که به راحتی سرچ متن در اینترنت، بتوان صوت را نیز جست و جو کرد.” تا کنون کست باکس، مبلغ 16 میلیون دلار را به عنوان سرمایه تأمین کرده است، زیرا قصد دارد یک ویژگی جستجو صوتی را که زبان طبیعی را پردازش می کند، راه اندازی کند.

 

2- Mixpanel

میکس پانل، به شرکت ها و کسب و کار ها کمک می کند که رفتار مشتریان خود را بهتر بشناسند. در واقع امکاناتی را فراهم می کند که به صاحبان اپلیکیشن ها و مدیران وب سایت ها چیزی بیشتر از تعداد بازدید نشان دهد. با ابزار تست A/B مسیر فکری مشتریان را مشخص می کند. به صاحبان مشاغل درک عمیقی از نیاز مشتری می دهد تا بر این اساس برنامه ریزی انجام دهند.

 

3- ClassDojo

کلاس دوجو، یک پلتفرم ارتباطی بین معلم، دانش آموز و اولیا دانش آموز است. این پلتفرم به معلمان امکان تشویق دانش آموزان و هم فکری با اولیا برای پیشرفت آنان را می دهد. در واقع این استارت آپ بستری با امکانات کامل برای پیشبرد اهداف آموزشی طراحی کرده است. در سال 2011 از کلاس دوجو در 90 درصد مدارس آمریکا استفاده می شد. اکنون این پلتفرم به 180 کشور گسترش یافته است.

 

4-  Instacart

اینستاکارت، در سال 2012 تاسیس شد و امسال به ارزش 3.4 میلیارد دلار رسیده است. اینستاکارت استارت آپ تحویل خواروبار است. در این سرویس، کابران با استفاده از گوشی هوشمند، مایحتاج روزانه خود را سفارش می دهند و کمتر از یک ساعت درب منزل تحویل می گیرند.

 

5- Shyp

استارت آپ شایپ، در سال 2013 توسط جک اسمیت، جاشوا اسکات و کوین گیبون تاسیس شد. هدف این شرکت نوپا، کاهش مشکلات حمل و نقل کالا است. این شرکت هر جایی که بخواهید، اقلام مشتری را تحویل می گیرد، آنها را بسته بندی می کند و با کمترین هزینه ممکن به محلی که می خواهند، می رساند. شایپ در حال حاضر در سان فرانسیسکو فعالیت می کند. این شرکت اعلام کرده است که قصد دارد قبل از گسترش، مدل کسب و کار خود را به اثبات برساند.

 

6- Slack

اسلک، یک پیام رسان داخلی است که بیش از 6 میلیون کاربر دارد. داخلی به این معنی که افراد یک شرکت می توانند در خانه یا راه با هم در تماس باشند. مسائل کاری را باهم در میان بگذارند و به سهولت بسیاری از کارها را خارج از اداره انجام دهند. این استارت آپ در سال 2013 راه اندازی شده و اکنون به ارزش 5 میلیارد دلار رسیده است.

 

منبع:

www.investopedia.com

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.