دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

10 سریال زنانه خارجی برتر در مورد زنان قدرتمند از Netflix

امروزه ما در دوران طلایی سریال های تلویزیونی هستیم. روزهایی که کیفیت سریال های تلویزیونی هم تراز با فیلم ها به نظر می رسد. با این تغییرات، در چند سال اخیر شاهد ظهور چند سریال زنانه خارجی هستیم که حول محور شخصیت زنان قدرتمند هستند. در نتیجه نشان می دهد که امروزه اهمیت زنان نسبت به سابق پر رنگتر شده است.

خانم ها می توانند در تمام ژانرهای کمدی، وحشت، درام، تخیلی و تقریبا هر ژانر دیگری موفق ظاهر شوند. اگر مکانی وجود داشته باشد که بتوانید بیش از هر جای دیگری این موضوع را ببینید، آن شبکه Netflix است. محتوای زیادی در مورد زنان برجسته در آن وجود دارد و ما ده مورد از آنها را انتخاب کرده و برای شما آورده ایم.

 

10- سریال رییس دختر (GIRLBOSS)
سریال زنانه خارجی دختر رییس

این سریال زنانه خارجی در سال 2017 بیرون آمد و تنها یک فصل از آن در Netflix به نمایش درآمد که صاحب جایزه کن شد. نسخه اورجینال این اثر در Netflix بر اساس داستان سوفیا آموروسو است، که فعالیت خرده فروشی آنلاین خود در زمینه مد را در Nasty Gal آغاز کرد بود.

بریت رابرتسون در این سریال نقش سوفیا را بازی کرده است و مسلما نتیجه فوق العاده ای از کار او را در این سریال مشاهده می کنیم. دختر رییس دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید. این سریال نشان می دهد که چگونه یک زن می تواند صاحب یک کسب و کار درخشان باشد. این داستان اقتباسی از یک داستان واقعی است.

9- جین باکره (JANE VIRGIN)

سریال زنانه خارجی جین ویرجین

گینا رودریگز یکی از ستاره های در حال رشد در هالیوود است. او در پنج فصل، نقش جین ویلانواوا را در سریال جین ویرجین بازی کرده است. موضوع این داستان این است که جین به طور تصادفی توسط پزشک خود و به صورت مصنوعی تلقیح می شود، اگرچه که او باکره است.

در حالی که جین مانند سایر زنان موجود در این لیست شخصیت محکم و مهیبی ندارد اما به همان اندازه قوی است. ما شاهد کنار آمدن وی با حوادثی هستیم که در 100 قسمت این سریال پخش می شود. رودریگز بسیار خوب این نقش احساسی را بازی کرده است و به همین دلیل جایزه گلدن گلاب را از آن خود کرده است.

 

8- چطوری از مجازات قتل فرار کرد؟ (HOW GET AWAY WITH MURDER )

سریال زنانه خارجی چگونه از مجازات قتل فرار کرد

ممکن است زنی قوی تر از آنالیزا کیتینگ در سریال های تلویزیونی وجود نداشته باشد. بازی این نقش توسط ویولا دیویس باور نکردنی است و در تمام تاریخ عنوان اولین زن سیاه پوستی شناخته می شد که جایزه امی را برای بازیگری برجسته در یک سریال درام از آن خود کرده است.

فصل پنجم این سریال زنانه خارجی در حال آماده شدن است. در این سریال کیتینگ یک استاد حقوق است که با یک گروه از دانش آموزانش درگیر پرونده یک قتل واقعی پیچیده می شوند.

 

7- نارنجی همان سیاه جدید است (ORANGE IS THE NEW BLACK)

سریال زنانه خارجی نارنجی همان سیاه جدید است

هیچ راهی وجود ندارد که در این سریال در این فهرست گنجانده نشود. این سریال داستان زندانیان را در یک زندان زنانه شرح می دهد و دارای نقش آفرینی بازیگران بیاد ماندگی دهه گذشته است.

6- ماجراجویی های هراس انگیز سایبریا (THE CHILLING ADVENTURES OF SABRINA)

سریال زنانه خارجی ماجراهای سایبرینا

این سریال در مورد ماجراهای سابرینا می باشد که دارای یک شخصیت خاکستری است. وی نیمی انسان و نیمی جادوگر است. نقش سابرینا را کرنان شیپکا بازی می کند.

تنها با پخش فصل اول این سریال، سابرینا در برابر تعصب جنسیت جادوگران ایستاد. او مردگان را زنده می کند و فرشتگان را به مرگ می سپارد. در حال حاضر ممکن است در همه سریال های تلویزیونی زنی ترسناکتر از او وجود نداشته باشد.

 

5-  پارک ها و تفریح (PARKS AND RECREATION)

سریال زنانه خارجی پارکها و تفریحات

پخش این سریال زنانه خارجی چند سال پیش به پایان رسید، اما همچنان یکی از بهترین کمدی هایی است که تاکنون در تلویزیون پخش شده است. Netflix هنوز هم هفت فصل آن را باز پخش می کند، بنابراین شما می توانید در حال حاضر نیز از تماشای آن لذت ببرید.

هنگامی که ما برای اولین بار لسلی را می بینیم، او بسیار آزار دهنده است. اما بعد از چند قسمت، از او خوشمان خواهد آمد. او شغل خود را دوست دارد، برای اعتقاداتش مبارزه می کند و اهداف بسیار زیادی را در طول سریال دنبال می کند.

 

4- دختر استثتایی (SUPERGIRL)

سریال زنانه خارجی دختر استثتایی

تعریف کاملی از یک زن قدرتمند است. کارا دنور، که بیشتر به عنوان دختر استثنایی شناخته می شود، دارای تمام قدرت های فوق العاده ای است که پسرعموی سوپرمن او دارد. این سریال در سال 2015 به نمایش گذاشته شد.

 

3- 100 The

100

100 The در مورد گروهی از نوجوانان جنایتکار است که در یک ایستگاه فضایی زندگی می کنند و به زمین فرستاده می شوند تا ببینند که آیا آنجا قابل زندگی است یا نه؟  این سریال در طول شش فصل خود، به چیزهای مختلفی می پردازد و شامل پرش زمانی به بیش از 100 سال آینده است. اما یک چیز ثابت باقی می ماند و آن هم رهبر گروه، کلارک گریفین (الیزا تیلور) است.

2- گلو (GLOW)

سریال زنانه خارجی glow

این داستان که در دهه 1980 رخ می دهد در مورد زنان کشتی گیر گروه Gorgeous Ladies of Wrestling یا مخفف GLOW است. در سال 2017، Netflix این سریال را با عنوان GLOW منتشر کرد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت. فصل سوم آن در تابستان امسال نمایش داده می شود و این سریال تا به حال چندین جایزه کسب کرده است.

مانند سریال “نارنجی همان سیاه جدید است”، این سریال نیز شامل یک گروه از زنان با شخصیت های بزرگ است. دو نفر شخصیت اصلی داستان، رابی وایلدر و آلیسون بری هستند. آنها از دسته زنانی هستند که همیشه خواهان چیزهای بیشتری می باشند.

 

1- جسیکا جونز (JESSICA JONES)

سریال زنانه خارجی جسیکا جونز

بهترین سریال زنانه خارجی این لیست جسیکا جونز است. جسیکا جونز (با بازی کریستن ریتر) داستان یک کارآگاه خصوصی با قدرت و جذاب است. او همچنین دارای یک نقطه ضعف شخصیتی می باشد که آن مشکل نوشیدن وی است و او را شخصیتی چند لایه نشان می دهد.

اگرچه این سریال با پخش آخرین فصل خود به پایان رسیده است، اما بیش از 30 قسمت دارد که از تماشای یک زن قدرتمند می توانید لذت ببرید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.