شبی که ماه کامل شد

سریال‌های ماه رمضان 97 + زمان پخش و جزئیات سریال

سریال‌های ماه رمضان ۹۷ از محبوبترین سریال‌ها در طول سال میباشند، مردم در سالهای اخیر بسیار علاقه مندی خودشون رو به سریال‌های ماه رمضان نشان دادند به طوری که خیلی‌ از این سریال‌ها تا همین امروز هم در یاد و خاطره مردم باقی‌ مانده . در این مطلب از سایت تفریحی ۵ عصر قصد داریم سریال‌های که امسال یعنی‌ سال ۱۳۹۷ از تلوزیون کشور عزیزمون پخش میشود را به شما همرهان همیشگی‌ معرفی‌ کنیم. پس با ما همراه باشید .

۱. سریال رهایم نکن

سریال رهایم نکن هر چهار شنبه شب از شبکه سه به کارگردانی محمد مهدی عسگر پور و نقش آفرینی بزیگرانی همچون امین تارخ، فریبا متخصص، محمدرضا هدایتی، مریم بوبانی پخش میشود.

این مجموعه که موضوع خانوادگی دارد در ساعت ۸:۴۰ دقیقه شب پخش میشود.

خلاصه از داستان : بزگتر فامیل که رسول تولایی ایفای نقش می‌کند. و مورد اتفمد فامیل نیز هست در پهٔ اتفاقی‌ اعتماد دیگران نسبت به خود را از دست میداهد و مشکلاتی پیش میاید …

2.سریال پدر

سریال پدر که یک داستان عشقی‌ دارد از شبکه ۲ سیما به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی حامد عنقا و ایفای نقش بازیگرنی همچون مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، مسعود فروتن، نیما رئیسی، مجید مشیری، در ساعت ۹:۳۰ شب در ماه مبارک رمضان پخش میشود.

خلاصه از داستان: حامد نقش اصلی‌ این سریال عاشق دختری جوان میشود ولی‌ او که همیشه پدر خودرا الگوی خود میدانست در سر دوراهی قرار می‌گیرد و باید راه خود را انتخاب کند …

سریال پدر

3.سریال سِرّ دلبران

این سریال که برزو ارجمند در نقش روحانی در آن ایفای نقش می‌کند از شبکه ۱ سیما وبه کارگردانی محمد حسین لطیفی در ساعت ۱۰:۱۵ شب پخش میشود. از دیگر بازیگران این سریال می‌توان از محمدکاسبی، فرهاد قائمیان، اسماعیل محرابی، متین سادات ستوده، جعفر دهقان نام برد.

سریال سِرّ دلبران

4.سریال بچه مهندس

سریال بچه مهندس با کارگردانی علی‌ غفاری و به تهیه کنندگی سعید سعدی که ۴۵ قسمت نیز دارد از شبکه ۵ سیما در شبهای ماه مبارک رمضان پخش خواهد شد. این فیلم که ماجرای جالب دارد به دوران کودکی یتیمی میپردازد که در پرورشگاه بزرگ شده است.

سریال بچه مهندس

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.