شبی که ماه کامل شد

دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98

آزمون تیزهوشان 97-98 با دستور سازمان سنجش مقرر خواهد شد. سازمان استعدادهای درخشان هر سال برای انتخاب دانش آموزان آزمون جامع به طور هماهنگ برگزار می نماید.  این آزمون هر سال فقط یک بار و فقط برای ورودی پایه هفتم و پایه دهم است  این آزمون برای خانواده ها بسیار اهمیت دارد چون خیلی ها دوست دارند که فرزندانشان در این مراکز  تحصیل کنند. در سایت اینترنتی 5 عصر قصد داریم تا در ادامه به  زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 97 و برگزاری و اعلام نتایج بپردازیم.

تغییرات ایجاد شده در ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98

تغییرات به عمل آمده  سبب گشته تا ثبت نام آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان به صورت هماهنگ صورت  گیرد و آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی هم هماهنگ کشوری شکل می گیرد. ما در سایت مجله اینترنتی عصر 5 این فرصت را برای کلیه دانش آموزان  ایجاد نموده ایم تا با  خواندن این مقاله و داشتن شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم 97 – 98 ثبت نام کنند.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98

آزمون تیزهوشان 2

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان از  سه شنبه 1397/01/28 آغاز  و تا روز چهارشنبه 1397/02/05 ادامه دارد، از این رو دانش آموزان  می توانند در این بازه زمانی به سایت ثبت نام تیزهوشان یعنی Azmoon.medu.ir مراجعه کنند و اطلاعات دانش آموزی  را وارد کنند تا فرآیند ثبت نام خود را برای شرکت در آزمون ثبت نمایند. داوطلبان هم زمان با ثبت نام باید نسبت به پرداخت هزینه هم اقدام کنند.  با توجه به تغییرات اعمال شده در نحوه برگزاری آزمون تیزهوشان به احتمال زیاد امسال ثبت نامی برای آزمون ششم به هفتم نداریم و آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان نهم به دهم  با هم ادغام گشته است .

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98

مدارس تیزهوشان کیفیت و امکانات آموزشی مجهزتری نسبت به سایر مدارس دارند، همین عامل سبب شد تا خیلی از والدین راغب شوند تا فرزندان خود را به مراکز آموزشی بفرستند  و این حوزه بسیار مورد توجه والدین و دانش آموزان باشد.

شرایط عمومی آزمون تیزهوشان  تابعیت ایرانی است؛  این به معنا نمی باشد که فقط دانش آموزان ایرانی می توانند در این آزمون شرکت نمایند و سایرین از آن محروم می باشند، دانش آموزانی بدون داشتن تابعیت ایرانی هم  می توانند با شرایط خاص در این آزمون  شرکت کنند.

آزمون تیزهوشان 1

شرایط ثبت نام ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98 رده ششم به هفتم

از شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 داشتن پرونده اشتغال به تحصیل در پایه ششم  و به دست آوردن نمره خیلی خوب در تمامی دروس یا نمره خوب در  یک درس و خیلی خوب در سایر دروس در پایه تحصیلی پنجم ابتدایی است.

شرایط ثبت نام ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98 رده نهم به دهم

از شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 داشتن پرونده اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه نهم  و معدل سالانه دانش آموز در پایه هشتم باید بالای 19 باشد.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98

آزمون تیزهوشان 3

تمامی دنش آموزان 5 روز قبل از برگزاری آزمون باید  به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه  و کارت ورود به جلسه آزمون 97 خود را بگیرند. زمان  آزمون نهم به دهم 97  روز جمعه 1397/03/11 ساعت 9 صبح است. نتایج آزمون  4 تا 6 هفته بعد از برگزاری آزمون است. داوطلبان می توانند تا روز برگزاری آزمون با مقالات منابع آزمون تیزهوشان و نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ، شانس قبولی و موفقیت خود را در آزمون افزایش دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.