دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

دیدگاه رسانه های غربی درباره سردار آزمون + بیوگرافی

سردار آزمون بازیکن مهاجم تیم ملی فوتبال ایران است که بعد از بازی ایران اسپانیا به شدت مورد انتقادهای بی اساس قرار گرفت. علی رقم بازی خوب او هم در مقدماتی جام جهانی و هم در بازی ایران اسپانیا، هجمه گسترده ای به او شد. حملاتی که از سوی کاربران فضای مجازی در صفحه شخصی او شروع شد و تا اشک های سردار آزمون ادامه پیدا کرد. این در حالی است که در رسانه های غربی سردار آزمون بسیار پرطرفدار و یکی از آینده های فوتبال دنیا محسوب می شود.

سردار آزمون

بیوگرافی سردار آزمون

سردار آزمون فرزند خلیل آزمون ( پیشکسوت والیبال ) در سال 1373 در استان گلستان شهرستان گنبد کاووس متولد شد. در 9 سالگی تمرینات فوتبال را در باشگاه عقاب گنبد کاووس شروع کرد. در همان سال ها با آموزش های پدر در زمینه والیبال نیز موفق بود که به تیم ملی والیبال زیر 15 سال نیز دعوت شد. استعداد خوب او در کار با توپ باعث شد که خیلی زود مورد توجه مدیران باشگاه سپاهان قرار بگیرد. در 15 سالگی به تیم جوانان سپاهان سپس به تیم بزرگسالان سپاهان پیوست. تا سال 91 در تیم سپاهان ماند و پس از آن در سن 17 سالگی با تیم باشگاهی روبین کازان روسیه قرار داد امضا کرد. خیلی زود در ترکیب تیم کازان خود را پیدا کرد. در همان سال ( 1391 ) در جام دوستی روسیه موفق شد در 6 بازی 7 گل بزند و آقای گل جام معرفی شود. با مطرح شدن او در رسانه های روسی تیم باشگاهی روستوف در اواخر سال 94 از او دعوت کرد و سردار آزمون را به مدت 3 ماه و نیم از تیم کازان قرض گرفت.

سردار آزمون

شکایت تیم کازان از روستوف به فیفا بر سر سردار آزمون

بعد از پایان مدت قرارداد بین کازان و روستوف، باشگاه کازان اعلام کرد که تصمیم دارد سردار آزمون را در تیم خود نگه دارد. اما مدیر باشگاه روستوف در رسانه های روسی گفت که قصد ندارد سردار آزمون را از تیمش کنار بگذارد. پس ازکشمکش های طولانی، کازان از روستوف به فیفا شکایت کرد. به گفته وکیل باشگاه روستوف، حکم دادگاه مبنی بر این شد که آزمون تا اواخر سال 96 در باشگاه روستوف خواهد بماند و پس از آن به تیم اصلی خود باز گردد. پس از درخشش سردار آزمون در ترکیب تیم روستوف، بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی مانند لیورپول، آرسنال، مارسی و بایر لورکوزن، برای به کار گیری او مذاکره کردند. در نهایت در تابستان 96 سردار آزمون به تیم اسبق خود باشگاه کازان برگشت.

سردار آزمون

سردار آزمون در رسانه های غربی

سردار آزمون مهاجم خوش استیل ایرانی به سرعت پله های ترقی را طی کرده است. بسیاری از رسانه های اروپایی او را با نام مسی ایرانی می شناسند. خیلی ها هم می گویند که او مانند جوانی های زلاتان ابراهیمویچ است. بر خلاف رسانه های داخلی که بی دلیل قهرمان زنی می کنند، رسانه های اوروپایی از سردار به عنوان فوتابالیستی خلاق، توانا و سریع یاد کرده اند.

 

حواشی اخیر رسانه های مجازی بر سر سردار آزمون

این اولین بار نیست که قهرمان های ملی خود را در فضای مجازی به باد انتقادهای بی اساس می گیریم. کسی که در صورت حمایت مسئولین و مردم ایران می تواند در کنار مسی ها و زلاتان ها بیاستد، به راحتی مورد هجمه مردم خود قرار می
گیرد. این رسم قهرمان زنی شاید فقط در ایران طرفدار داشته باشد، وگرنه هیچ مردمی خوش ندارند بی دلیل قهرمان های خود را آزرده کنند. امیدواریم که سردار عزیز در بازی ایران پرتغال بیش از پیش بدرخشد.

سردار آزمون

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. سیم کارت قسطی می گوید

    ممنون از سایت خوبتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.