دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

۹ نکته مفید برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی به دلیل گسترش فضای مجازی و بیشتر شدن شبکه های اجتماعی بسیار پر رونق شده است. همانطور که میدانید افراد زیادی هم اکنون در اینترنت مشغول کسب درآمد چه بسا کسب درآمد بسیار بالا می باشند. این نوع کسب و کار اینترنتی به ظاهر ساده است ولی نیاز مند هوش و ذکاوت و همچنین آشنا بودن به بازار و خواسته های مردم می باشند. به همین دلیل هر نوع کسب درآمدی چه اینترنتی چه کار در منزل دارای قواعد و قانون های هست که دانستن آنها به داشتن کسب و کاری موفق کمک می کند.در این مقاله از سایت اینترنتی 5 عصر سعی میکنم نکات طلایی و ارزشمندی را برای شما یاد آور شویم در ادامه مقاله همراه ما باشید.

 

کسب و کار اینترنتی 1

 

کسب و کار اینترنتی

ابتدا به معرفی راه کار هایی برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی میپردازیم:

کسب و کار اینترنتی 2

نکته هایی که در این جا باید دقت کنید به زبان ساده به شرح زیر هست :

۱. انتخاب بستر مناسب

ابتدا همه ی ابزار های کسب و کار اینترنتی اعم از سایت های اینترنتی، سوشال مارکتینگ، شبکه های اجتماعی اعم از اینستا گرام و تلگرام و … را به خوبی بشناسید و همه ی جنبه های آن را بررسی کنید.سپس بستر اینترنتی کاری خود را که با نوع کسب و کار شما سازگار است انتخاب کنید.

۲. مخاطبین خود را بشناسید

بعد از انتخاب ابزار مناسب کسب و کار خود نوع مخاطبین خود را بشناسید و در نظر داشته باشید با چه مخاطبینی سر و کار دارید و نحوه ی ارتباط خوب با آنها را یاد بگیرید زیرا ارتباط خوب و مورد قبول مخاطبان شرط اول موفقیت در کسب و کار اینترنتی می باشد.

۳. اعتماد مخاطبان خود را جلب کنید

در همه شرایط سعی کنید اعتماد مخاطبان خود را جلب کنید. زیرا در کسب و کار اینترنتی مساله ای که وجود دارد هر فرد با هر شرایط وسنی بدون داشتن سابقه ی کار می توانید شروع به کار بکند و چهره ی خود را هر طور که می خواهد نشان دهد. پس سعی کنید همواره خودتان باشید و اعتماد مخاطبان خود را بدست آورید. و همواره راه های ارتباطی راحتی را در اختیار مخاطبان قرار دهید.

۴. سئو سایت

راجع به مسائل سئو سایت خود اطلاعات کافی بدست آورید. و با محتوا نویسی و استفاده از تبلیغات مناسب و ارتباط با کسب و کار های مشابه  خود بازدید سایت خود را بالا برده و مخاطبان بیشتری جذب کنید.زیرا شرط اول موفقیت در هر نوع کسب و کاری داشتن مخاطبین بیشتر هست.

۵. شبکه های اجتماعی

برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی خود از چند رسانه ی مختلف استفاده کنید. زیرا می توانید از این روش برای داشتن مخاطبین بیشتری استفاده کنید. استفاده از رسانه های مختلف در شبکه های اجتماعی گوناگون این شانس را به شما شما میدهد که مخاطبان خود را در همه ی سطح ها جذب کنید. و در صورت بروز مشکل در یکی از رسانه ها همه ی کسب و کار خود را به خطر نمی اندازید.

۶.  بروز باشید

همواره سعی کنید وب سایت و یا رسانه های اینترنتی خود را بروز نگه دارید اگر حتی چند روز از فعالیت دست بکشید ممکن است مخاطبان خود را کاهش دهید.

۷. با مخاطبان خود در تماس باشید

اگر سعی کنید به صورت آنلاین بستری برای گفت گو بین خود و مخاطبان راه اندازی کنید میتوانید اعتماد بیشتر و محیطی دوستانه بین مخاطبان خود ایجاد کنید و به تعداد ان ها بیافزایید.

۸. کد تخفیف

و یک نکته ی دیگر که برای همه مخاطبان مورد توجه است این است که در هر بازه ی زمانی کد تخفیف برای مخاطبان خود بگذارید و یا به مخاطبان همیشگی خود اشتراک بدهید و برای آنها تخفیف قائل شوید.

۹. جایزه بدهید

می توانید با برگذاری مسابقات و دادن جوایز گوناگون بازدید رسانه ی کسب و کار اینترنتی خود را افزایش دهید.زیرا انجام این فعالیت ها برای همه ی مخاطبان و در هر شرایط سنی جذاب بوده و همچنین باعث معرفی برند شما به بقیه می شود.

کسب و کار اینترنتی 4

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.