دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

راز زیبایی تیلور سوئیفت خواننده آمریکایی فاش شد

تیلور سوئیفت، خواننده ی آمریکایی است و 24 سال سن دارد. او نامزد بهترین خواننده در جوایز گرمی سال ۲۰۰۸ می باشد.  تیلور سوئیفت بسیار با استعداد است و با انتشار آهنگ هایی به سبک کانتری، طرفداران بسیار زیادیدارد. تیلور حرفه خوانندگی را از کودکی آغاز و با انتشار آلبوم «Fearless» به نهایت محبوبیت رسید. با مجله اینترنتی 5 عصر همگام باشید تا به راز جذابیت و زیبایی این خواننده آمریکایی پی ببرید.

زیبایی طبیعی تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت 1
این خواننده پوستی نرم و صاف دارد طوری که نیازی ندارد از کرم پودر استفاده کند. زیبایی صورت او طبیعی و بدون عمل  می باشد و موهای فر بلوندش سبب جذابیت هرچه بیشتر چهره اش شده است. تیلور سوئیفت از چهره طبیعی خود راضی بوده و در استفاده از لوازم آرایش، خیلی محتاط است و توصیه های مادرش را، در این زمینه جدی می گیرد.

آرایش تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت 2
تیلور از مادر خود شیوه درست آرایش را آموخته و از او قدردانی می کند. مادرش از کودکی در مورد شیوه پوشش و آرایش به او هشدار می داده است. لوازمی که او اغلب برای آرایش استفاده می کند: خط چشم، ریمل، رژ لب، فر کننده مو، سایه چشم قهوه ای و مرطوب کننده «Kate Somerville» می باشد.

آرایش موی تیلور سوئیفت
تیلور سوئیفت 3

او برای جلوگیری از آسیب موهایش، از خشک کردن آن خودداری کرده و اجازه می دهد موهای خیسش به صورت طبیعی خشک گردد. برای اجرای زنده، موهای خود را با دستگاه فر کننده، کمی حالت داده تا زیباتر جلوه کند. برای روزهایی هم که حوصله درست کردن  موهایش را ندارد، آنها را می بافد.

آرایش چشم تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت 4وقتی تیلور سوئیفت با هواپیما به ژاپن می رفت، هیچ آرایشی روی صورت نداشت، به همین خاطر به سرویس بهداشتی رفته تا خط چشم بکشد. از همان موقع فهمید خط چشم به او می آید و  پس از آن مدام از خط چشم مایع استفاده می کرد. مدل خط چشم او مدل چشم گربه ای است که به راحتی با بالا بردن دم خط چشم آن را می کشد.

آرایش لب تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت 5

تیلور عاشق رژ لب قرمز رنگ می باشد و وقتی که حوصله آرایش ندارد، فقط از یک رژ قرمز رنگ « the Cover Girl Lip Perfection in Hot » استفاده می نماید. او یک بار رژ را روی لب خود کشیده و سپس با دستمال آن را محو می نماید و بار دیگر آن را به لب خود زده  و مجدد آن را به کمک دستمال پخش می نماید.

آرایش پوست تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت 6
تیلور وقتی کرم « Body Shop Coconut Body Butter» را به پوست  می زند، حس می کند که در مناطق گرمسیری است. همیشه قبل از خارج شدن از خانه، از کرم ضد آفتاب استفاده کرده و قبل خواب و حتی آرایش، از مرطوب کننده استفاده می نماید.

رژیم غذایی تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت 7
تیلور رژیم غذایی سختی ندارد، برعکس او شکمو هم هست و از غذا پختن و غذا خوردن لذت زیادی می برد. او صبحانه  اش را کامل می خورد اما در طول روز از پر خوری اجتناب می کند. او موادی مانند نوشابه حاوی قند و قهوه را از رژیم غذایی خود پاک کرده و به جای آن آب زیاد می نوشد. برنامه هفتگی اش شامل ماست، سالاد و ساندویچ می باشد اما آخر هفته تمام این قوانین را شکسته و هرچه می خواهد می خورد.

ورزش تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت 8

تیلور هیچ چربی اضافی در بدنش ندارد اما سخت ورزش می کند.  او نه برای کاهش وزن، بلکه برای سلامت بدن خود تحرک زیادی دارد.  او روزی حداقل 1 ساعت به باشگاه رفته و وقت خود را به فعالیت جسمانی می پردازد، او عاشق دویدن روی تردمیل می باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. دختر می گوید

    خوش یحالش
    هم خوشگل هم خواننده هم …‌……

    شانسه دیگه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.