شبی که ماه کامل شد

دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

دیزنی لند سرزمین همیشه شگفت انگیز و رویایی

دیزنی لند يک شهربازي است که مالک آن شرکت والت دیزنی است و در آناهايم کاليفرنيا واقع شده. تا کنون بيش از 515 ميليون نفر از سراسر دنيا از اين شهربازي ديدن کرده اند.

دیزنی لند

در دیزنی لند چه چيزهايي منتظر شماست

پارک دیزنی لند يک شهربازي کاملا متفاوت با ساير شهربازي هاست که افراد در آنجا ميتوانند براي مدتي تمامي دغدغه ها و فشارهاي زندگي واقعي خود را رها کرده و در دنيايي کاملا متفاوت و از جنس دنياي کودکي خود قدم بزنند. در اين پارک تمامي شخصيت هاي کارتوني دنياي کودکانه به صورت زنده وجود دارند. درواقع بازيگران واقعي وظيفه ايفاي نقش اين شخصيت ها را به عهده ميگيرند.

دیزنی لند

افراد حاضر در شهربازي ميتوانند به راحتي با شخصيت هاي محبوب کارتوني خود صحبت کرده و حتي گوشه اي از ديالوگ هاي اصلي کارتون را از زبان بازيگران اين نقش ها بشنوند.

دراين شهربازي شما ميتوانيد به صورت کاملا واقعي به جنگل رفته و درآن قدم بزنيد، با پري دريايي صحبت کنيد، و شخصيت کارتوني محبوب خود را دقيقا با همان صدا و شکل ظاهري موجود در کارتون ملاقات کنيد. با سوار شدن ترن موجود در اين پارک که از جاهاي بسيار زيبا و ديدني عبور ميکند ميتوان به دنياي شاد کودکانه بازگشت. در انجا شما ميتوانيد دزدان دريايي، فيل هاي پرنده، ماشين ها و قطارهاي خندان و نيز کالسکه هايي که اسب هايي زيبا به آن بسته شده اند را ببينيد.

دیزنی لند

 

بايدها و نبايدهاي بازيگران شخصيت هاي کارتوني

بازيگران متقاضي اين نقش ها بايد از فيلترهاي زيادي عبور کنند. درواقع آنها بايد از تواناهايي زياد و گاها خاصي برخوردار باشند. به طور مثال بازيگران نقش پرنسس بعد از موفقيت در آزمون هايي مثل بازيگري و مصاحبه بايد داراي شرايط ويژه اي از قبيل بدني مناسب و قد متناسب با نقش خود و نيز صدايي همانند همان کاراکتر داشته باشند. سن نيز فاکتور بسيار مهمي است چراکه محدوديت سني 18 تا 23 سال براي اين پرنسس ها اعمال ميشود. به طور کلي همه بازيگران بايد خلق و خوي بسيار مناسبي داشته باشند و هميشه لبخند بر لبان آنها باشد. بايد با صداي خود همان شخصيت صحبت کنند و تمامي نقل قول هاي فيلم شان را حفظ باشند . در طول کار هرگز ننشينند و حتما رقص و آواز را آموزش ديده باشند.

دیزنی لند

 

بخش هاي بسيار جذاب دیزنی لند

در داخل دیزنی لند رستوران بسيار زيبا با منويي بسيار متنوع با نام ” مهمان من باش” وجود دارد که شما ميتوانيد تجربه خوردن غذاهايي بسيار خاص و متنوع را داشته باشيد.
دراين پارک بخشي وجود دارد که شما ميتوانيد با قايق بر روي آب گردش داشته باشيد و از مناطق مختلف از جمله منطقه اي شبيه جنگل و پوشيده از درختان بسيار و يا از ميان حيوانات عبور کنيد.
همچنين اين پارک حيات وحش نيز دارد که قوانين بسيار شديدي برآن حاکم است. دليل اين امر نيز اهميت دادن به سلامت حيوانات موجود در اين حيت وحش ميباشد.
در اين شهربازي ميتوانيد قلعه سيندرلا را از نزديک مشاهده کنيد و در صورت برنده شدن در مسابقه اي خاص ميتوانيد از اتاقک مخفي موجود در قلعه ديدن کنيد.

ديزني لند

عبور و مرور کارکنان دیزنی لند

براي رفت و آمد بازيگران و ساير افراد، تونل زيرزميني تعبيه شده که افراد و بخصوص بازيگران براي عدم جلب توجه بايد از اين تونل استفاده کنند. نکته قابل توجه اينست که برخلاف باورعموم اين تونل در زيرزمين ساخته نشده بلکه برروي آن است و دنياي بزرگ شهربازي بالاي اين تونل ساخته شده است.

 

دیزنی لند

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.