شبی که ماه کامل شد

دکوراسیون منزل به صورت شیک و حرفه ای با ایجاد تغییرات جزئی

دکوراسیون منزل با ایجاد تغییرات جزئی مانند به کارگیری رنگ های شاد در خانه و قاب عکس و… که رنگ زندگی در آنها جریان دارد در ایجاد حس آرامش بسیار تاثیر گذار است. خانه هر کس امن ترین جای دنیاست و محلی است که افراد بیشترین و بهترین ساعت های عمرشان را در آن می گذرانند، به همین خاطر باید حس آرامش را در افراد ایجاد نماید. تغییر دکوراسیون منزل برای تغییر روحیه اعضای خانواده نیز ضروری است. باید توجه داشت که این تغییر دکوراسیون منزل در حیطه آرامش افراد خانه منجر گردد یعنی با تغییری جزئی در دکوراسیون منزل بتوانیم حس خوب و انرژی را به اهالی منزل انتقال دهیم.

مطالعات نشان داده رنگ ها، رایحه ها و لوازم تزئینی قادر به تحت تاثیر قرار دادن خلق و خوی شما نیز می باشد و حتی شانس شما را برای رضایت کامل افزایش می دهد. هم اکنون با تغییر چه چیزهایی می توانید فرصت را برای ایجاد شادی فراهم کنید؟ با سایت تفریحی ۵ عصر همراه شوید تا راهکارهایی را در این رابطه برایتان شرح دهیم.

استفاده از گل های تازه و باطراوت

هرچند که گل ها مادام العمر نیستند، اما خرید ثابت گل تازه برای خانه به طور جدی سطح شادی را افزایش داده و موجب سرمایه گذاری روی شکوفه های کوچک تر خواهد شد.استفاده از گل تازه حس آرامش را در دکوراسیون خانه ایجاد می نماید. وجود گل باعث ایجاد احساسات مثبت و افزایش رضایت افراد خانه می گردد. پس چه بهانه ای بهتر از درمان خودتان یا شریک زندگیتان برای خرید یک دسته گل رز هست؟

دکوراسیون منزل 1

استفاده از قاب عکسهای احساس برانگیز

جستجو در قاب عکس قدیمی به شما احساس صلح و آرامش می دهد و موجب افزایش احساسات مثبت در افراد می شود.
در تغییر دکوراسیون منزل حتما جایی برای قاب عکس خود باز نمایید. کنار آباژور بسترتان از نزدیکترین و عزیزترین شخص زندگیتان قاب عکسی بگذارید تا خانه تان را به گالری احساسات مثبت تبدیل کنید.

دکوراسیون منزل 2

تغییر دکوراسیون داخلی با رنگ سبز یا زرد

رنگ سبز یا زرد مورد علاقه همه اشخاص نمی باشد اما این رنگ ها موجب احساس شادی درونی می گردد. دو رنگ سبز یا زرد بهترین و بزرگترین احساسات شادی آور را می آفرینند، هم چنین دکوراسیون داخلی سبز شما را شاد می کند.
اگر قادر به تغییر رنگ دیوار نمی باشید با گذاشتن چند لوازم جانبی با همین دو رنگ شادی را به خانه می آورید.

دکوراسیون منزل 3

روشن کردن شمع های وانیلی

روشن کردن یک یا چند شمع می توانید روز پر تنش شما را آرام کند. هرچند برخی رایحه ها بیشتر از دیگر رایحه ها آرام بخش تر هستند، رایحه شمع های وانیلی در خانه بسیار حس آرامش را القا می کند. دانه های وانیل بسیار نشاط بخش می باشند، اگر قصد بهبود خلق و خوی خود را دارید، دنبال یک رایحه شیرین باشید، عطر وانیل یکی از این هاست. روشن کردن یک شمع وانیلی در شب شما را شاد می کند.

دکوراسیون منزل 4

دکوراسیون منزل حتی با مرتب کردن تختخواب

شاید خنده دار باشد اما مرتب کردن تختخواب به شما کمک زیادی می کند تا روزتان را به درستی شروع کنید. مرتب کردن تختخواب شما را آرام می کند. تحقیقات نشان داده است 71 درصد از افرادی که پس از بیداری صبح، تختخواب خود را خودشان مرتب می کنند نسبت به افرادی که تختخواب خود را مرتب نکردند 62 درصد خوشحال تر و راضی تر می باشند.

دکوراسیون منزل 5

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.