شبی که ماه کامل شد

دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

راز هایی برای داشتن دست های زیبا

دست های زیبا شاید آرزوی شما نیز باشد. میل به زیبایی در هر فردی بطور غریزی وجود دارد.از کودکی به سمت هر چیز زیبایی کشیده می شویم و نظر ما را به خود جلب می کرده است.اکنون چه زنان چه مردان به دنبال زیباتر نشان دادن خود هستند و می خواهند از این طریق بیشتر در اجتماع پذیرفته شوند و با اعتماد به نفس بالاتری بتوانند زندگی کنند و کسب و کار خود را با قدرت بیشتری ادامه دهند.

چهره زیبا و دلنشین

حال چهره زیبا از نظر زیبایی شناسی چه چهره ای ست.برای شما هم ممکن است پیش آمده باشد که با دیدن چهره فردی بگویید چه چهره دلنشینی دارد و یا اینکه جذب یک صورت بسیار خاص شده اید.رمز داشتن این چهره ها چیست و برای خود شما هم این سوال پیش می آید که آیا چهره ای جذاب دارید یا نه.زیبایی شناسی بدون در نظر گرفت قانون ها و قاعده کلی خود در هر فردی به طور سلیقه ای است ممکن است از چهره ای خوشتان بیاید و جذاب به نظر برسد که اصلا با قانون های کلی آن در تفاوت باشد.معیار های زیبایی در صنعت زیبایی از قوانین خاصی پیروی می کند که بر اساس آن زن زیبای سال انتخاب می شود.

دست های زیبا 3

دست های زیبا بعد از داشتن پوست صورت زیبا مورد توجه قرار می گیرد.مراقبت هایی برای پوست دستان شما وجود دارد که می توانید با انجام این مراقبت ها دوباره دستانی زیبا داشته باشید.

چگونه دست های زیبا داشته باشیم

دست های زیبا

 

دست های زیبا و جذاب با مراقبت هایی امکان پذیر می باشد. پوست شما یکی از نقاط قوت زیباییتان می باشد با داشتن پوستی زیبا چهره شما بسیار دلنشین تر خواهد شد. همچنین داشتن دست هایی نرم و زیبا بر زیبایی شما بیش از پیش اضافه خواهد کرد. دست شما هر لحظه به طور روزانه با آلودگی ها و چیزهای زیاد دیگری مورد تهدید قرار می گیرد.اگر می خواهید پوستی جوان و زیبا داشته باشید برای مراقبت از پوست خود باید وقت بیشتری صرف کنید و از آن مراقبت کنید. در ادامه با نحوه مراقبت از پوست دستانتان آشنا شوید.

1.مرطوب کردن دست هایتان را فراموش نکنید

دست های زیبا 2

همیشه دست هایتان را مرطوب نگه دارید.پوست دست به دلیل اینکه در معرض آب و مواد شوینده های بسیار زیادی قرار می گیرد باعث می شود که خیلی زود خشک شود و پوسته پوسته شود.مرطوب کردن پوست به بازسازی آن کمک زیادی می کند.

2.از روغن ها استفاده کنید

مواد شوینده می تواند به پوست دستان شما آسیب برساند می توانید از روغن استفاده کنید تا پوست دستتان محافظت شود به عنوان مثال قبل از شروع ظرف شدن چند قطره روغن به دستانتان بمالید می توانید از روغن نارگیل یا زیتون استفاده کنید.

3.حتما دستکش بگذارید

برای محافظت دستانتان حتما دستکش بگذارید تا دستانتان محافظت شوند.

4.از نمک های دریایی برای پاک سازی پوست استفاده کنید

می توانید از نمک دریایی برای پاکسازی پوست دستتان استفاده کنید این کار باعث ضد عفونی شدن پوست دست و همچنین از بین رفتن پوست های مرده دستتان می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.