دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

درمان آفتاب سوختگی و تیرگی پوست در 2 مرحله

درمان آفتاب سوختگی پوست با دو مرحله انجام می شود. حتما باید در روزهای ابری هم از ضد آفتاب ها استفاده کنید زیرا اگر چه آفتاب در آسمان دیده نمی شود با این حال اشعه های مضر نور خورشید در هوا وجود دارد و به پوستتان ضرر می رساند.شما حتما باید ضدآفتاب را در لوازم آرایش خود داشته باشید.حتی در فصل زمستان نیز اشعه های خورشید در آسمان وجود دارند که برای پوست بسیار مضر هستند.ضد آفتاب به شما کمک می کند که به وسیله آن از مضرات خورشید به دور بمانید.

برنزه کردن چه آسیب هایی به پوست می رساند؟

چهره زیبا شاید آرزوی شما نیز باشد. زنان و مردان همواره به دنبال زیبایی هستند.میل به زیبایی در هر فردی بطور غریزی وجود دارد.از کودکی به سمت هر چیز زیبایی کشیده می شویم و نظر ما را به خود جلب می کرده است.اکنون چه زنان چه مردان به دنبال زیباتر نشان دادن خود هستند و می خواهند از این طریق بیشتر در اجتماع پذیرفته شوند و با اعتماد به نفس بالاتری بتوانند زندگی کنند و کسب و کار خود را با قدرت بیشتری ادامه دهند.حال با این مقاله از مجله اینترنتی 5 عصر همراه شوید تا نحوه درمان آفتاب سوختگی را بدانید.

کرم های ضد آفتاب

درمان آفتاب سوختگی پوست 3

محصولات آرایشی و بهداشتی داخلی هر کشوری مناسب شرایط جوی خود آن کشور ساخته می شود.به عنوان مثال کرم های ضد آفتاب برای مردم ایزان با توجه به میزان اشعه های خورشیدی در هر مکانی ساخته می شود و با تولیدات کشوری که سردسیر است بسیار متفاوت می باشد.سعی کنید از محصولات کشور خود برای سلامتی بیشتر استفاده کنید.در استفاده از کرم های ضد آفتاب هم فقط به میزان spf آن دقت کنید و مناسب پوست خود اقدام به خرید ضد آفتاب کنید.اگر پوست جوش زا دارید از ضد آفتاب های مناسب پوست های چرب استفاده کنید.و لازم نیست هزینه زیادی بکنید.

با این حال ممکن است برخی از افراد که به لب ساحل برای آفتاب گرفتن می روند دارای آفتاب سوختگی های شدیدی بشوند.در این حالت دیگر ضد آفتاب موثر نیست و باید به درمان آفتاب سوختگی پوست خود بپردازند.

درمان آفتاب سوختگی پوست که در دو مرحله باید انجام دهید:

درمان آفتاب سوختگی پوست 1

برخی از افراد تا اینکه دچار آفاب سوختگی می شوند می ترسند و نمی دانند که باید چه کاری انجام دهند ابتدا خونسردی خود را حفظ کنید و مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله اول :  دراین مرحله نباید به هیچ وجه از کرم های سنگین استفاده کنید.برخی فکر می کنند ه چقدر از کرم های چرب و لوسیون های سنگین تری استفاده کنند بهتر است این کار نتیجه ی کاملا بر عکسی می دهد ابتدا باید سعی کنید که گرما را از پوست خارج کنید برای این کار می توانید از کرم های آب رسان سبک استفاده کنید و سپس از کمپرس یخ و شیر برای کاهش التهاب کمک بگیرید شیر را با یخ مخلوط کنید و حوله ای را در آن بیاندازید و سگس بر روی پوست قرار دهید.
درمان آفتاب سوختگی پوست 2
مرحله ی دوم : در این مرحله از لوسیون هایی استفاده کنید که خیلی چرب نباشند و سپس اگر تاول های عمیقی دارید حتما باید به پزشک مراجعه کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.