شبی که ماه کامل شد

دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

درخواست علی کریمی از مردم :ماشین و طلا نخرید !

درخواست علی کریمی از مردم: علی کریمی که چهره بسیار محبوب کشورمون می‌باشد و این روزها با انتقادات شجاعانه قصد دارد تا نقشی در بهتر شدن اوضاع فوتبال و حتا اوضاع مملکت داشته باشد امروز صبح در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ در پستی در صفحه شخصی خود در اینستا گرم از مردم ایران درخواست کرد تا ماشین و طلا و هر چیز گرانی که در بازار فروخته میشوند را تحریم کنند و نخرند تا این حباب افزایش قیمت که عده ای سودجو به وجود آورده ا‌ند از بین برود.

این روزها متاسفانه برخی کالاها بسیار افزایش قیمت پیدا کرده ا‌ند و به یک اتحاد ملی نیاز است تا این مشکل تا حدی مرتفع گردد. علی کریمی از تمام مردم ایران این درخواست را کرد تا در صفحه های  اجتماعی خود منتشر کنند.

در ادامه عکس منتشر شده از پست علی کریمی در صفحه اینستگرمش را مشاهده می‌کنید.

درخواست علی کریمی از مردم ماشین و طلا نخرید

درخواست علی کریمی از مردم :

لطفا همتون این پُت بذارید تو پیجتون

بیاید تا ۱ ماه چیزی از بازار نخریم نه طلا نه ماشین نه هر چیزی که گرون شده .. بیاید واسه یه بار هم با هم اتحاد پیدا کنیم و چیزی نخریم مثل بقیه کشورا که چیزی گرون می‌شه نمیخرن تا مجبور بشن جنسارو ارزون کنن ایرانی هستی این پست بذار همتون حمایت کنید تا دست دلال  و دزدا ببره از این مملکت ..

یکبار برای همیشه

يك بار براى هميشه???

A post shared by Ali Karimi (@aliiiiiiiikarimi8) on

موج که از درخواست علی کریمی از مردم به راه افتاده در شبکه اجتماعی اینستاگرم بسیار به نفع مردم خواهد بود و مطمئنا بسیار از هنرمندان و چهرهی مطرح از این تاره حمایت خواهند کرد و پست علی کریمی را منتشر خواند کرد تا وضعیت اقتصاد کمی آرام گیرد. ما هم در مجله اینترنتی 5 عصر وظیفه خود میدانیم تا با منتشر کردن این خبر در راستای پیشرفت مملکتمون قدم برداریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.