دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

دانلود بازی آمیرزا و همه جزئیات آن + معرفی بازی سپهسالار

بازی آمیرزا یکی از بازی های جذاب موبایلی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. بازی امیرزا توسط موسسه فرهنگی هنری نردبان اندیشه فردا در سال 1396 تولید شد. تاکنون بیش از سه میلیون نفر بازی آمیرزا را از بازار دانلود کرده اند. بسیاری از سایت ها هم جواب این بازی را در اختیار کاربران قرار می دهند. در مجله اینترنتی 5 عصر درباره بازی آمیرزا بیشتر بخوانید.

از طریق لینک زیر وارد بازار شوید و بازی را برای موبایل خود (فقط اندروید) دانلود کنید :

دانلود رایگان بازی

درباره بازی آمیرزا

بازی آمیرزا یک بازی اندرویدی است در سبک پازل کلمات طراحی شده است. از بیش از 500 مرحله تشکیل شده و کاربر به چالش یافتن کلمات فارسی با حروف به هم ریخته دعوت می شود. با حدس کلمات درست امتیاز شما افزایش یافته و به
مراحل بعدی می روید. فضای بازی بر اساس فرهنگ قدیمی و بومی ایران طراحی شده است. و شخصیت های آن نیز دارای ظاهر و نام های قدیمی مانند میرزا عالم، میرزا دلاک و میرزا قاسمی هستند. موسیقی های جذاب، انیمیشن های جالب و گرافیک سنتی به جذابیت بازی می افزاید. اما بازی آمیرزا تاکنون فقط برای گوشی های هوشمند اندرویدی طراحی شده است. نسخه کامپیوتر و IOS بازی آمیرزا هنوز به بازار نیامده است.

بازی آمیرزا

جزئیات دیگری از بازی آمیرزا

بازی آمیرزا برای رده سنی +3 طراحی شده و به همین دلیل همه اعضای خانواده می توانند ساعت ها در کنار هم سرگرم باشند. این بازی رایگان است اما در مراحل بازی برای خرید سکه می توان از پرداخت درون برنامه ای استفاده کرد. خرید
های درون برنامه ای کاملا اختیاری بوده و مبلغ آن از هزار تومان تا 100 هزار تومان متغیر است. بازی آمیرزا تاکنون نسخه دومی نداشته و بازی های دیگر مانند آمیرزا 2 کپی برداری از این بازی می باشد. برای دریافت بازی کافی است اپلیکیشن بازار را نصب کرده و عبارت “بازی آمیرزا” را جست و جو کنید. یا در سایت گوگل همین عبارت را سرچ نمایید. متاسفانه به دلیل مشکلات گوگل با کاربران ایرانی، بازی امیرزا بر روی گوگل پلی موجود نیست.

بازی آمیرزا

بازی آمیرزا و بازی های مشابه

موسسه فرهنگی هنری نردبان اندیشه فردا در سال 1385 با هدف تولید بازی های رایانه ای تاسیس شد. در کارنامه خود تولید بازی های جذابی مانند پایان معصومیت، لطفعلی خان زند، شمشیر نادر، شبگرد، طلوع تاریکی و باقلوا را دارد. بسیاری از این بازی ها مانند باقلوا با استقبال خوبی روبه رو شد. بازی باقلوا نیز در سبک بازی با کلمات در قالب جدول بود که در سال 94 منتشر شد. محیط این بازی نیز در فضای ایران قدیم طراحی شده بود. استقبال از بازی های این چنیننی نشان می دهد که کاربران امروزی نه به دنبال  بازی های سبک آمریکایی و نه بازی های هیجانی هستند. بلکه به دنبال بازی های سنتی، مفرح و ساده هستند تا با خانواده در کنار هم سرگرم شوند. آخرین تولید این موسسه بازی آمیرزا بود که در سال 96 به عنوان بهترین بازی سال از دید مارکت های اپلیکیشن انتخاب شد.

 

سپهسالار

بازی دیگر این موسسه با نام سپهسالار در حال توسعه است. جزئیات آن هنوز منتشر نشده اما بازی سپهسالار هم در فضا و فرهنگ سنتی ایران شکل می گیرد. اما برخلاف باقلوا و آمیرزا، یک بازی هیجانی است و نبرد های تن به تن با شمشیر را در بر خواهد داشت.

 

منبع:

www.brainladdergames.com

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.