دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

شبی که ماه کامل شد

بدون این ۳۶ برنامه رایگان موبایل زندگیتان سخت خواهد شد!

من عاشق و شیفته ی انواع برنامه رایگان موبایل هستم و دائما نرم افزار های مختلف را آزمایش می کنم تا زمانی که یکی از آن ها واقعا به کار من بیاید. در این جا یک هدیه ی خوب برایتان دارم، لیستی از اپلیکیشن های کارآمدی که به خوبی دسته بندی شده و قرار است شما را پای موبایلتان میخکوب کند!

نرم افزار های ارتباطی و اجتماعی

۱- Wickr

برنامه رایگان موبایل wickr

برای کاربرانی که به امنیت اطلاعات خیلی حساسند، «Wickr» را پیشنهاد می کنیم. «Wickr» نرم افزاری است که به شما اجازه می دهد پیام ها، تصویرها، ویدیو ها و کلیپ های صوتی و فایل های محرمانه تان را به راحتی بفرستید و دریافت کنید. «Wickr» با داشتن قابلیت پاک کردن دائمی فایل ها از گوشی و تاریخ انقضا برای پیام ها و انواع فایل ها، نهایت امنیت را برای شما به ارمغان می آورد.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود : «Android , iOS »

۲- Rundavoo

اپلیکیشن رایگان موبایل Rundavoo

«Rundavoo» یک برنامه رایگان موبایل آنلاین و زمانبندی شده مخصوص کارهای گروهی و اجتماعی، برای بیرون رفتن با دوستانتان است. با «Rundavoo» شما قادر خواهید بود تا زمان کمتری را برای برنامه ریزی صرف کنید و در عوض زمان بیشتری را برای لذت بردن با دوستانتان اختصاص بدهید. «Rundavoo» به شما برای یک برنامه ریزی خوب و دقیق، در مورد یک شام دسته جمعی یا هر رویداد دیگری که نیاز به برنامه ریزی دارد کمک می کند.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود : « Android , iOS»

۳- Google Hangouts  

اپلیکیشن رایگان موبایل Google Hangouts

«Hangouts» یک برنامه رایگان موبایل ارسال پیام است که امکان دریافت و فرستادن پیام، عکس و حتی برقراری تماس ویدیویی و صوتی به صورت گروهی یا فردی را فراهم می کند. «Hangouts» به شما امکان برقراری ارتباط از طریق سیستم عامل « اندروید »، « آی او اس » و اینترنت را با دوستانتان می دهد و مکالمات شما را مرتب و برنامه ریزی می کند. کاربری نرم افزار آسان بوده و یک ویژگی خاص و دوست داشتنی آن، این است که تمام تماس ها با دیگر کاربران «Hangouts» رایگان است.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود : « Android ,iOS»

۴- Textra

برنامه رایگان موبایل Textra

برنامه رایگان موبایل «Textra» روشی جذاب برای ارسال پیام است. «Textra» با انبوهی از امکانات شامل «notification» های پاپ ـ آپ، شناور و تنظیمات دقیق دیگر، مدت های مدیدی است که جایگزین هر گونه سرویس پیام دهی در برخی از گوشی های اندرویدی شده است. این اپلیکیشن رایگان موبایل برای ارتباط با دوستان و اعضای خانواده تان بسیار مفید است. همچنین با استفاده از آن در وقتتان صرفه جویی می کنید و این امکان را برای شما فراهم می آورد که پیام های مهم تان را از دست ندهید.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود : Android

۵- LinkedIn

نرم افزار رایگان موبایل LinkedIn

نرم افزار شبکه مجازی مشاغل «LinkedIn»، برقراری رابطه را برای شما آسان می کند و به وسیله ی آن می توانید از اخبار مربوط به شغلتان و خیلی موارد دیگر باخبر شوید. امکان دریافت سفارش و قابلیت دعوت از مردم تنها با چند کلیک روی صفحه ی گوشیتان، به شما امکان برقراری روابط حرفه ای قوی تر با دیگران را می دهد. تنها نکته ی منفی و خسته کننده ی این برنامه، زمانی است که در نوار جستجوی آن به دنبال شخصی می گردید، اما پروفایل او بعد از یکی دو بار بازگشت به نتایج نوار جستجو، ناپدید می شود.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود : Android iOS

برنامه رایگان موبایل کاربردی

۶- CamScanner

برنامه رایگان موبایل camscanner

«CamScanner» به راحتی می تواند جایگزین  اسکنر خانگی شما شود و حتی خیلی کاربردی تر و پیشرفته تر از آن باشد. «CamScanner» بدون شک با کاربری آسان، قابلیت اشتراک گذاری، تشخیص متن و جستجو، یکی از کاربردی ترین برنامه های روزانه تان خواهد بود.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود : Android iOS

۷- نرم افزار Dropboxبرنامه رایگان موبایل Dropbox

بی شک یکی از محبوب ترین سرویس های فضای مجازی در جهان «Dropbox» است که به صورت آنلاین به شما امکان اشتراک گذاری آسان عکس، متن و ویدیو هایتان را در هر جایی که باشید می دهد. به طرفداران سیستم های اندروید و اپل پیشنهاد می کنیم تا جهت صرفه جویی در وقت و برخورداری از امکانات خاص، از نرم افزار «Dropbox» استفاده کنید.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود : Android,iOS

۸- Gmail

برنامه رایگان موبایل gmail

سرویس «Gmail» گوگل که به تازگی بروزرسانی شده، برای شما امکان ارتباطات موثر و مفید را فراهم می آورد. دسترسی آنلاین به ایمیلتان از طریق «push notifications»، خواندن و پاسخ دادن به مکالمات آنلاین، آفلاین و جستجو و یافتن هر ایمیلی که به دنبال آن هستید از ویژگی های این سرویس است. از این سرویس می توان برای مدیریت چندین «Account» ( حتی «Account» های غیر «Gmail» )، دیدن و ذخیره سازی فایل های پیوست و نصب «label notifications» استفاده کرد. سیستم اندرویدی برنامه، به شما امکان دیدن لیستی از ایمیل های اخیرتان و ساختن یک پیام جدید فقط با یک اشاره ی یک انگشت را می دهد.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود : AndroidiOS

۹- AirDroid

برنامه رایگان موبایل gmailAirDroid

«AirDroid» به شما امکان دسترسی و مدیریت گوشی یا تبلت اندرویدتان را از طریق ویندوز، مک یا اینترنت به صورت رایگان می دهد. حتی وقتی که گوشی شما نزدیکتان نیست یا کارهای زیادی برای انجام دارید، می توانید کنترل پیام ها، انتقال فایل، یادآوری ها و حتی دوربین گوشی تان را برعهده بگیرید. تنها عیب «AirDroid» این است که از طریق یک برنامه رایگان موبایل دیگر مانند «Whatsapp»، نمی توانید به مخاطبانتان پیام بفرستید.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android

۱۰- Google Keep

برنامه رایگان موبایل Google Keep

«Google Keep» به شما امکان ایجاد یک لیست، متن و پیام صوتی به صورت خیلی زیبا و سازماندهی شده را می دهد. اگر به دنبال برنامه رایگان موبایل ای می گردید که با دیگر محصولات گوگل سازگار شده و در عین حال قادر به اشتراک گذاری اسناد و اطلاعات باشد، «Google Keep» به خوبی پاسخ گوی نیازتان خواهد بود.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android

۱۱- SolCalendarبرنامه رایگان موبایل SolCalendar

این برنامه رایگان موبایل با داشتن ظاهری زیبا و ابزار هایی برای مدیریت مفید زمان و انجام سریع کارها به شما برای داشتن یک زندگی زیبا کمک می کند. «SolCalendar» دارای امکانات فراوانی است و به شما کمک می کند تا کارهایتان را بهتر و سریع تر انجام دهید.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android

اخبار و خواندن

۱۲- Pocket

برنامه رایگان موبایل Pocket

«Pocket» برنامه ای است که می توانید هر روز از آن استفاده کنید. از این برنامه رایگان موبایل می توان برای ذخیره ی مقالات، ویدیوها و دیگر مطالب موجود در اینترنت استفاده کرد. «Pocket» همه ی فایلهایتان را در یک مکان ذخیره می کند  و شما می توانید در فرصتی مناسب آن ها را مشاهده، سازماندهی و با هر دستگاه دیگری حتی به صورت آفلاین به اشتراک بگذارید. استفاده از این برنامه و تنظیمات آن هم بسیار آسان است.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: «AndroidiOS»

۱۳- نرم افزار LinkedIn Pulse

برنامه رایگان موبایل LinkedIn Pulse

به عنوان یکی از طرفداران پر و پا قرص« LinkedIn، Pulse »، این ابزار خیلی سریع برای من به یکی از محبوب ترین برنامه های خواندن اخبار تبدیل شد. شما می توانید با این برنامه، اخبار مرتبط به شغلتان را در یک محیط زیبا و راحت دنبال کنید، خبرهایتان را از موثق ترین منابع خبری بدست آورید و حتی منابع جدیدی که به نظرتان مهم و با ارزش می آید را دنبال کنید. نکته ی مهم این که، همه ی این امکانات تنها با یک اشاره ی انگشت روی صفحه امکان پذیر است.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: «Android ,iOS»

۱۴- salon.comبرنامه رایگان موبایل salon.com

اپلیکیشن «Salon.com»، اخبار تازه و مهم روز؛ از موضوعات سیاسی و سرگرمی گرفته تا تجارت و فناوری را به شما ارائه می دهد. هم چنین این برنامه رایگان موبایل به شما امکان اشتراک گذاری مقالات پر محتوا همراه با عکس و ویدیو را روی فیسبوک، لینکدین، توییتر یا از طریق ایمیل فراهم می آورد.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: «Android ,iOS»

۱۵- RT News English

اپلیکیشن رایگان موبایل RT News English

«RT» یک کانال خبری انگلیسی زبان ۲۴ ساعته است. پوشش خبری این کانال بر روی اپلیکیشن ها و تیترهای خبری بین المللی به گونه ای مبتکرانه و با هدف به چالش کشیدن بیننده ها در سراسر جهان تمرکز می کند. خصوصیتی که این برنامه رایگان موبایل را حائز اهمیت کرده، تحلیل های موشکافانه ای است که معمولا شبکه های اصلی دیگر به آن نمی پردازند. به کمک قابلیت اشتراک گذاری آسان اخبار و رویدادهای زنده ی خبری «RT»، می توانید بروز بوده و از هر آن چه در سراسر جهان می گذرد باخبر باشید.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: «Android iOS»

۱۶- Nuzzel

نرم افزار رایگان موبایل Nuzzel

«Nuzzel» روشی آسان برای اطلاع از حال دوستانتان می باشد. همچنین می توانید از مهمترین اخباری که توسط دوستانتان در فیسبوک و توییتر اشتراک گذاری شده بدون کم و کاست با خبر شوید. این برنامه، کاربری بسیار راحتی دارد و حتی اخبار برگزیده را در بخش رویدادهای اصلی آیفونتان نشان می دهد.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود:  iOS

اپلیکیشن های سلامتی و تندرستی

۱۷- Stravaاپلیکیشن رایگان موبایل Strava

«Strava» برنامه ی مسیر دویدن و گردش من است. این برنامه رایگان موبایل به شما امکان رهگیری مسیر دویدن و دوچرخ سواریتان را با GPS می دهد. شما می توانید با این اپلیکیشن نتایج دویدن و فعالیت تان را با دوستانتان مقایسه کنید. اگر تندرستی برایتان مهم است و دوست دارید مطابق با برنامه ورزش کنید، این برنامه برای شماست. این برنامه در نقشه یابی راه ها و گرفتن نتایج بسیار دقیق، کاربرد داشته و به شما امکان جستجوی راه های جدید را می دهد.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: AndroidiOS

۱۸- MyFitnessPal

اپلیکیشن رایگان موبایل MyFitnessPal

این اپلیکیشن برای افرادی است که به دنبال بهبود رژیم غذایی و توجه ویژه به سبک زندگیشان هستند. این برنامه پایگاه اطلاعاتی نامحدودی از اقلام (۴,۰۰۰,۰۰۰+) و اندازه گیری میزان کالری مصرفی، را برای شما که می خواهید سبک زندگیتان را تغییر دهید به ارمغان می آورد. گوشیتان در دسترس نیست؟ هیچ اشکالی ندارد. با وجود قابلیت اتصال بین کامپیوتر و گوشیتان در این برنامه، می توانید به صورت آنلاین قرارهایتان را چک کنید. ورودی مربوط به شناسایی فست فودها و اطلاعات ورزشی، قابلیت ویژه ای را برای شما به ارمغان می آورد. تنها چیزی که جای آن در این برنامه خالیست، پیشنهادات غذایی سالم و مفید است.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android ,iOS

۱۹- Cookpad Recipesنرم افزار رایگان موبایل Cookpad Recipes

«Cookpad» یک برنامه ی مجازی آشپزی منحصر به فرد است که در آن مردم دستور پخت غذاها را همراه با عکس در آن قرار می دهند. بعد از این که شما با دستور پخت خودتان غذا را طبخ کردید، افراد دیگر می توانند از روی دستور پخت شما غذا را آماده کنند و عکس آن را بر روی این برنامه قرار بدهند تا دیگران هم نظر بدهند. این اپلیکیشن ویژگی های جالب بسیاری دارد؛ از لیست غذایی یک فروشگاه گرفته تا برنامه ی انتخاب غذا و حتی یک گروه غذایی مشخص. «Cookpad» به شما کمک می کند تا زمان کمتری را صرف فکر کردن به این که چه غذایی را بپزید بکنید و به شما انگیزه می دهد تا به آشپزی علاقه مند شوید.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: AndroidiOS

۲۰- Fooducate

برنامه رایگان موبایل Fooducate

«Fooducate» اپلیکیشن دیگری مثل« MyFitnessPal » است. این برنامه رایگان موبایل به شما کمک می کند تا به کاهش وزن دلخواه خود رسیده و آن را مدیریت کنید. همچنین می توانید در این مورد با دیگران در فضای مجازی صحبت کنید. خصوصیتی که این برنامه را از « MyFitnessPal » و دیگر برنامه های سلامت غذایی متفاوت می کند این است که نه تنها به شما میزان کالری مصرفی هر غذا را نشان می دهد، بلکه غذاهای سالم تر دیگری که به شما کمک کند به وزن دلخواه تان برسید را پیشنهاد می کند. هر چند برخلاف « MyFitnessPal »، این برنامه به شما فقط امکان کنترل کالری مصرفیتان را می دهد و در آن امکان پیگیری برنامه های ورزشی تان وجود ندارد.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود:  iOS

۲۱- نرم افزار My Diet Coach

برنامه رایگان موبایل My Diet Coach

«My Diet Coach» به شما انگیزه می دهد تا با یک برنامه ی منظم در برابر هوس های غذایی و اشتهای احساسی خود مقاومت کنید و با ورزش به جنگ تنبلی بروید، اما چگونه؟ این برنامه برای شما امکان برنامه ریزی دقیق، استفاده از دستورالعمل ها و پیگیری های مداوم را فراهم آورده و برای پیشرفت تان، جوایزی به صورت مجازی در نظر می گیرد. همچنین یادآوری برنامه های غذایی از دیگر خصوصیات این برنامه می باشد. نکته منفی این برنامه این است که در حال حاضر فقط برای خانم ها در دسترس است. اگر این برنامه در آینده ای نزدیک برای آقایان هم ارائه شود، آن وقت دیگر هیچ مشکلی نخواهد داشت.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android iOS

پول و بودجه بندی

۲۲- Wally

برنامه رایگان موبایل Wally

«Wally» یک اپلیکیشن حسابداری شخصی است که به شما کمک می کند روی دخل و خرجتان کنترل داشته باشید. این برنامه کاربری آسانی داشته و کمک می کند بفهمید پولهایتان کجا هزینه و پس انداز شده و درآمد و هزینه هایتان در چه وضعیتی قرار دارد. با این برنامه رایگان موبایل شما می توانید رسید خریدتان را نگه داشته و داده هایش را در اکسل وارد کنید، سپس آن ها را با «iCloud» بازیابی کنید.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود:  iOS

۲۳- نرم افزار mint.com

برنامه رایگان موبایل Mint.com

«Mint» تمام حساب ها و سرمایه گذاری های مالی شخصیتان را یک جا جمع می کند تا بتوانید بر مخارجتان کنترل داشته و برای خریدهایتان تعیین بودجه کنید. یادآوری پرداخت قبوض و پس انداز مالی نیز از دیگر ویژه گی های این برنامه است. مزیت اصلی «Mint» این است که در یک چشم به هم زدن می توانید تمام حساب های بانکی تان را یک جا مرور کنید. نکته ی منفی این اپلیکیشن این است که گاهی اوقات افزودن یک حساب بانکی یا کارت اعتباری به پروفایلتان می تواند خسته کننده بوده و همه ی مزایای آن را از بین ببرد.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android iOS

۲۴- Financiusبرنامه رایگان موبایل Financius

«Financius» نرم افزار ساده ای است که به شما کمک می کند تا مخارجتان را کنترل کنید و آن را با درآمدتان تراز نمایید. مزیت اصلی «Financius» نسبت به نرم افزار های مالی دیگر مثل «Mint» سادگی و استفاده ی آسان از آن است. این برنامه رایگان موبایل آمده است تا مطمئن شود می توانید دخل و خرجتان را بهتر مدیریت کنید! تنها عیب کوچک «Financius» این است که تمام حساب ها و ترازها باید دستی وارد شوند؛ زیرا در حال حاضر امکانی وجود ندارد که حساب های شخصی بانکی و کارت اعتباری تان را به نرم افزار لینک کنید.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android

۲۵- Goodbudgetبرنامه رایگان موبایل Goodbudget

«Goodbudget» نرم افزار مدیریت مخارج برای برنامه ریزی، بودجه بندی و مدیریت امور مالی شخصی است. این برنامه یک خصوصیت منحصر به فرد دارد که امکان تخصیص پول به اعضای خانواده را می دهد. اگر می خواهید حواستان به فرزندانتان و دیگر اعضای خانواده باشد از این نرم افزار استفاده کنید.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android , iOS

خرید و پس انداز

۲۶- The Hunt

برنامه رایگان موبایل The Hunt

«The Hunt» به شما کمک می کند که دیگر تعجب نکنید که فلان شخص آن لباس زیبا را از کجا تهیه کرده است! عکسی از چیزی که به دنبال آن هستید را ارسال کنید تا گروهی ۳ میلیونی از فروشندگان حرفه ای، به شما کمک کنند تا لباس مورد علاقه تان را پیدا کرده، طراحی کنید یا با قیمت کمتری بخرید. به عنوان عضوی از این گروه می توانید تجربیات شخصی خودتان را با دیگران در میان بگذارید. همچنین می توانید با استفاده از این برنامه، نکاتی در مورد مد مبادله کنید، مشاوره کنید و مکان های جدید برای خرید پیدا کنید.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android iOS

۲۷- Flipp

نرم افزار رایگان موبایل Flipp

با آگهی ها خداحافظی کنید! «Flipp» تراکت ها و تبلیغات هفتگی برگزیده را برای شما ارسال می کند. با «Flipp» به راحتی می توانید به دنبال اقلامی که نیاز دارید بگردید و خیلی سریع یک لیست خرید با قیمت مورد نظرتان تهیه کنید. این ویژگی باعث شده تا بسیاری از مردم برای خرید روزانه شان از آن استفاده کنند.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: AndroidiOS

۲۸- Etsy

برنامه رایگان موبایل Etsy

«Etsy» نرم افزار موبایل رسمی «Etsy.com» است. «Etsy» مرجعی برای کسب و کارهای کوچک در جهان و یک جایگزین عالی برای «Amazon. Etsy» می باشد. این برنامه رایگان موبایل به شما کمک می کند تا بیش از ۱۷ میلیون جنس منحصر به فرد از ۸۰۰۰۰۰ فروشنده در سرتاسر جهان با قابلیت خرید بیابید.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android

۲۹- LivingSocial

برنامه رایگان موبایل LivingSocial

با «LivingSocial»، تا۸۰ درصد پول خود را، در رستوران های محلی، آب گرم های آرامش بخش، محصولات خاص و تعطیلات در خارج از کشور صرفه جویی کنید. «LivingSocial»  را بر روی دستگاه اندرویدی و آیفونتان  نصب کرده و به وسیله ی آن، بهترین مکان ها و تفریحات در شهرتان را بیابید. اگرچه این نرم افزار بسیار خوب عمل می کند، اما نرم افزارهای مشابه دیگری هم بدین منظور وجود دارند. مانند: «Groupon»،«Dealfind» و غیره. همه ی این ها به انتخاب شما بستگی دارد.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android ,iOS

دیگر نرم افزار های مفید

۳۰- How to Tie a Tieبرنامه رایگان موبایل How to Tie a Tie

دیگر هیچ وقت از همکار، دوست یا پدرتان نخواهید که در بستن کراوات به شما کمکتان کند. با لیست بی شماری از انواع گره ها (۲۰ نوع گره) و به کارگیری دستورالعمل ها، عکس ها و ویدیو ها در خصوص هر مناسبتی که پیش رو دارید، به یک فرد حرفه ای در بستن کراوات تبدیل شوید.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: AndroidiOS

۳۱- Waze

برنامه رایگان موبایل Waze

«waze» بزرگ ترین اپلیکیشن مسیریابی و ترافیک، مبتنی بر جامعه ی مجازی است. شما هم می توانید به جامعه ی راننده هایی بپیوندید که از زمان بندی ترافیکی و اطلاعات جاده ای، برای صرفه جویی در وقت، هزینه ی سوخت و بهتر شدن رفت و آمد به محل کار استفاده می کنند. همچنین می توانید تصادفات، تله های پلیس و دیگر خطراتی که در جاده می بینید را گزارش کنید. در طول مسیرتان هشدارهای جاده ای را دریافت کرده و از ارزان ترین بنزین اطرافتان از طریق این جامعه ی مجازی مطلع شوید. علاوه بر این می توانید دوستانی داشته باشید، موقعیت خود بفرستید و یا زمان رسیدن خود را برای دیگران بفرستید.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android ,iOS

۳۲- Snapبرنامه رایگان موبایل snap-taxi

دیگر هیچ وقت مجبور به دست تکان دادن برای تاکسی نیستید! «snap» برای شما امکان رزرو یک تاکسی و پیگیری آن را تنها با فشردن یک دکمه فراهم می آورد. تنها کاری که باید بکنید این است که صبر کنید تا نرم افزار از طریق GPS موقعیت شما را روی نقشه شناسایی کند. سپس آن موقعیت را تایید کرده و دکمه ی «درخواست تاکسی» را بفشارید. سپس چند لحظه ایستاده و ببینید چطور «Snap»  برای شما یک تاکسی هماهنگ می کند.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android  ,iOS Android (bazar)

۳۳- Duolingoبرنامه رایگان موبایل Duolingo

«Duolingo» به شما کمک می کند تا محبوب ترین زبان های دنیا از جمله: اسپانیایی، فرانسه، آلمانی، پرتغالی، ایتالیایی، هلندی، ایرلندی، دانمارکی، سوئدی و انگلیسی را به صورت جذاب و رایگان یاد بگیرید. این نرم افزار می تواند به صورت یک روش مستقل، برای یادگیری زبان به کار رود و درکنار سایت های عالی آموزش زبان، از اطلاعات و خصوصیات متنوعش استفاده شود.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android ,iOS

۳۴- TEDبرنامه رایگان موبایل TED

نرم افزار رسمی «TED»، سخنرانی هایی از جالب ترین افراد جهان فراهم می آورد. از این میان می توان به معترضان تحصیلی، نوابغ دنیای فن آوری، ناسازگاری پزشکی، آموزش دهنده های کسب و کار و مشاهیر موسیقی اشاره کرد. می توانید بیش از ۱۷۰۰ سخنرانی ویدیویی و صوتی «TED» را (که هر هفته به تعداد آن افزوده می شود) روی نرم افزار رسمی «TED» ببینید. نکته مثبت اپلیکیشن «TED» نه تنها آسان بودن استفاده از آن است بلکه به شما کمک می کند به ۲۲ زبان دنیا مطالبی را یاد بگیرید.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android iOS

۳۵- CarrrMateyبرنامه رایگان موبایل CarrrMatey

با این اپلیکیشن دیگر ماشینتان را در یک خیابان شلوغ یا یک پارکینگ گم نمی کنید! «CarrrMatey» با استفاده از یک قطب نما یا جهت دهی، شما را برای پیاده روی راهنمایی می کند. این اپلیکیشن برای فرودگاه ها، استادیوم ها، مراکز خرید و … عالی است. علاوه بر این می توانید بی دغدغه از ساعت آن برای پارکومتر ها استفاده کنید.

سیستم عامل قابل نصب و لینک دانلود: Android 
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.