دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

شبی که ماه کامل شد

۱۰ برنامه برای سیستم عامل مک که بسیار کاربردی هستند !

با توجه به تجزیه و تحلیلFlurry پنجاه درصد از تمام دستگاه های فعال در روز کریسمس ۲۰۱۴ محصولات اپل بودند و مقدار برنامه های دانلود شده فقط در ۲۴ ساعت ۱۵۰٪ افزایش یافته بود! با برنامه های بسیاری که در دسترس کاربران مک است،  دشوار است بدانید کدام ها  واقعا ارزش زمان و یا پول شما را دارند، به ویژه اینکه هر یک از ما نیازهای مختلفی داریم . در زیر ۱۰ برنامه برای سیستم عامل مک نام برده شده است، از برنامه های مالی تا نرم افزار های عکاسی!

اگر برای دانلود برنامه های زیر به مشکلی برخوردید و نسخه رایگان و کرک شده آن را می خواهید به سایت های دانلود ایرانی مانند p30download.com ، downloadha.com ، macneed.ir , …  نیز می توانید مراجعه فرمایید.

۱- از آنجا که ممکن است شما کمی بیشتر به نظم احتیاج داشته باشید: از Evernote استفاده کنید

evernote برنامه برای سیستم عامل مک

شاید شما در حال حاضر یکی از استفاده کنندگان نرم افزار Evernote هستید، اما اگر هم  نیستید یا هنوز این برنامه را بر روی سیستم مک خود نصب نکرده اید داشتن این برنامه برای سیستم عامل مک ، ضروری است!

Evernote به شما امکان ذخیره عکس، مقالات وب سایت، یادداشت و امکانات متعدد دیگر را می دهد و نیز به شما امکان همگام سازی اسناد مختلف، در دستگاه های متعدد را می دهد.

برنامه عمومی Evernote برای کاربران مک رایگان است، با این حال می توانید ۵ دلار در ماه (و یا سالانه ۴۵٪) برای Premium Evernote پرداخت کنید. نسخه Premium  اجازه می دهد تا کاربران روی فایل های PDF یادداشت بگذارند، یادداشت بیشتری ذخیره کنند  و در اسناد متنی Office جستجو کنند!

 

۲- از آنجا که هارد شما همیشه پراست: از Diskdoctork استفاده کنید

disk doctor برنامه برای سیستم عامل مک

این برنامه برای سیستم عامل مک برنده عنوان بهترین برنامه پر فروش ۲۰۱۴ در Apple Store  شد، Disk Doctor بهترین همدم برای کاربران سیستم مک است. Disk Doctor سیستم مک شما را با هدف پیدا کردن فایل های بی فایده  و داده هایی که مانع عملکرد درست سیستم  می شوند، اسکن می کند و هارد دیسک شما را پاک می کند.

فقط با  ۲٫۹۹ دلار، Disk Doctor  سیستم مک شما را سالم نگه می دارد و درایو شما را مرتب می کند.

۳- اگر سیستم عامل مک شما Yosemite می باشید: از Command-C استفاده کنید

command-c برنامه برای سیستم عامل مک

بدون شک  Yosemite  همانند IOS، یک موفقیت برای اپل به حساب می آید، با این حال هیچ محصولی بدون کاستی نیست. در هر حال، کاربران اپل قادر به کپی متن در مک و ارسال روی  iPhones  و برعکس نبودند. Command-C  این اشتباه را با  یک اتصال ساده و یکپارچه  رفع می کند و اجازه می دهد یک بار دیگر بین سیستم عامل هایی که به همان شبکه Wi-Fi متصل شده اند، به طور یکنواخت کار کنند. اگر چه این برنامه در Mac App Store رایگان است، برایiPhone معادل ۳٫۹۹ دلار هزینه دارد. با این حال، باعث صرفه جویی زمان زیادی می شود و به طرز باور نکردنی برای هر کسی که نیاز به استفاده از دستگاه های متعدد دارد کاربردی است!

۴- به دلیل اینکه جزء اصلی اپل است: از iWork استفاده کنید

iwork برنامه برای سیستم عامل مک

سالهای زیادی، Apple برای ساخت نرم افزاری که با Office رقابت کند، از مایکروسافت عقب بود. یک دهه پیش، iWork را منتشر کرد که تنها بخشی از برنامه قابل توجه در حال رشد است. در حال حاضر، iWork  شامل سه برنامه جداگانه است :

  • Pages- برنامه ای برای نوشتن
  • Numbers- برنامه صفحه گسترده
  • Keynote- برای ایجاد اسلایدهای حرفه ای، فوق العاده است.

استفاده از هریک از این برنامه ها آسان است. علاوه بر این، هر کسی بعد از ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۴ یک سیستم مک بخرد هر یک از برنامه های فوق را رایگان، دریافت می کند.

۵- اگر می خواهید بدون حواس پرتی بنویسد: از iA Writer Pro استفاده کنید

ia writer pro برنامه برای سیستم عامل مک

برای افرادی که اغلب به صورت حرفه ای می نویسند، نویسنده یا دانش آموز، iA Writer Pro امکان نوشتن بدون حواس پرتی را فراهم می کند.

با ۱۹ دلار، iA Writer Pro یک صفحه خالی به شما می دهد که می توانید کل صفحه شامل منو ها، برنامه ها یا هر عامل حواس پرتی که مانع نوشتن شما می شود را پر کنید.

وقتی شروع به نوشتن کنید، iA Writer Pro امکان مربوط به گرامر را فعال می کند و امکان انتخاب صفت ها، فعل ها و اسم هایی را می دهد، که  شما را از بهترین حالت نوشته شده برای جمله مطمئن می کند.

۶- از آنجا که افکار زیادی دارید و جایی برای ذخیره و نگهداری آنها ندارید: از Notability استفاده کنید

Notability برنامه برای سیستم عامل مک

این برنامه برای سیستم عامل مک در سال ۲۰۱۴ توسط خود اپل به عنوان برنامه سال شناخته شد، Notability به شما امکان می دهد هرفکری را در هر زمان ثبت کنید. با  ۹٫۹۹ دلار شما می توانید یک فکر را  ثبت کنید، یادداشت کنید، یک عکس یا حتی یک طرح را ذخیره کنید و همچنین روی فایلهای PDF و اسناد دیگر یادداشت بگذارید. با پشتیبان گیری از افکار ذخیره شده شما در Google Drive یا Dropbox می توانید آنها را برای سیستمهای مختلفی که نسخه صفحه نمایش لمسی از Notability  را دارند، از طریق iCloud به اشتراک بگذارید.

۷- اگر عکاسی را دوست دارید: از Pixelmator استفاده کنید

pixelmator برنامه برای سیستم عامل مک

باوجود اینکه کاربران Apple به طور واضح از Adobe Photoshop حمایت می کنند، Pixelmator به سرعت به رقیب قوی تبدیل می شود. این نرم افزار گرافیکی ۲۹ دلاری به کاربرانش اجازه می دهد عکس های خود را ویرایش کنند، نقاشی کنند، رسم کنند و ۱۶۰ جلوه زیبا را به عکس های خود اعمال کنند. اگر شما از Pixelmator به طور پیوسته در کنار برنامه های دیگر روی سیستم عامل دیگری استفاده می کنید می توانید به طور یکپارچه بین مک و  iPad جابجا شوید.

۸- چون هیچ چیز با کلمات مقایسه نمی شود: از Microsoft Office استفاده کنید

microsoft office برنامه برای سیستم عامل مک

بله . می دانم که گفتم iWork خوب بود اما هیچ چیزی با Microsoft Word رقابت نمی کند، به خصوص اگر با نرم افزار معروف مایکروسافت آشنا باشید. با ۱۳۹ دلار،  Microsoft Office به شما  Word، Excel، Powerpoint ،Outlook و  OneNote را ارائه می دهد. یا می توانید با ۶٫۹۹ دلار ماهیانه Office را برای ۳۶۵ روز استفاده کنید.

۹- اگر هنر را دوست دارید : از Topaz Impression استفاده کنید

topaz impression برنامه برای سیستم عامل مک

ممکن است فکر کنید Topaz Impression با قیمت ۹۹ دلار کمی گران است. اما اگر عاشق هنر و خلاقیت هستید این برنامه برای سیستم عامل مک می تواند بزرگترین سرمایه گذاری شما باشد. Topaz Impression عکس های شما را به قطعات هنری تبدیل می کند. شما ساختار حرکت، اندازه، حجم و طول را کنترل می کنید و به بیش از ۱۰۰ اثر، ۷۲ الگو و ۱۷ نوع مختلف از قلم (brush) می رسید که شما را مطمئن می سازد هیچ دو تصویری مشابه نخواهند بود.

۱۰- چون نیاز دارید بهترین حسابدار خود باشید: از Quicken 2015 استفاده کنید

quicken برنامه برای سیستم عامل مک

مانند Topaz Impressions ،Quicken 2015 یک برنامه برای سیستم عامل مک گران با قیمت ۷۲ دلار است اما علاوه بر آن این برنامه ها زیاد متفاوت نیستند. Quicken در میان کاربران PC مدت طولانی است که معروف شده ا ست به هر حال همین طور که نسخه بروز شده آن به سمت سیستم های Mac حرکت می کند، بسیاری از هواخواهان Apple به زودی از این نرم افزار مالی استفاده می کنند.  Quicken به طور خودکار، حساب ها و تراکنش های مالی شما  را طبقه بندی می کند تا شما را مطمئن کند همواره از حواله ها و وجوه مطلع هستید!

اگر برای دانلود برنامه های بالا به مشکلی برخوردید و نسخه رایگان و کرک شده آن را می خواهید به سایت های دانلود ایرانی مانند p30download.com ، downloadha.com ، macneed.ir , …  نیز می توانید مراجعه فرمایید.
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.