دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

شبی که ماه کامل شد

باز هم حاملان محموله مواد منفجره، ناکام ماندند!!!

محموله مواد منفجره در شرق کشور توسط سربازان گمنام امام زمان، شناسایی و ضبط شد.

 

وزارت اطلاعات در پایگاه خبری خود از شناسایی و ضبط محموله مواد منفجره، در مرزهای شرقی، خبر داد. این محموله قرار بود در پوشش مواد مخدر وارد مرزهای کشورمان شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اطلاعات استان سیستان و بلوچستان، نیروهای اطلاعاتی اداره کل استان سیستان و بلوچستان با اقدامات فنی توانستند گروه‌های تروریستی را شناسایی و غافل گیر کنند. در این عملیلت ضد تروریستی، از انتقال ۸۰کیلوگرم مواد منفجره ترکیبی، ۱۷عدد تله انفجاری پدالی (مخصوص بکارگیری در بمب‌های کنار جاده ای و تله‌های انفجاری) ، ۲۸قبضه سلاح کمری با دوهزار و ۱۰۰فشنگ، ۳۵قبضه نارنجک جنگی، ده‌ها چاشنی الکترونیکی، فتیله و تجهیزات انفجاری جلوگیری شد.در این عملیات سربازان گمنام امام زمان (عج) همچنین ۵۸۰کیلوگرم مواد مخدر از تروریست‌ها کشف کردند.

پیش از این نیز رزمندگان قرارگاه قدس نزسا در منطقه سراوان در استان سیستان و بلوچستان یک محموله مواد منفجره و کمربندهای انتحاری همراه با مقادیری تجهیزات ارتباطی و… را کشف و ضبط کردند.

به گزارش مرکز مطالعات استراتژیک و بین الملل، از سال 2012 تنها 35 عملیات تروریستی در ایران انجام شده است. این در حالی است که کشورهای منطقه خاورمیانه در وضعیت نابسامانی از لحاظ امنیت به سر می برند. عراق با 11000، پاکستان 7200 و افغانستان با 6600 عملیات تروریستی در صدر کشورهای مورد حمله تروریستی قرار دارند.

انگلیس 406، فرانسه 127 و ایرلند با 112 مورد حمله تروریستی از سال 2012تا کنون صدر نشین کشورهای اروپایی هستند. جالب اینکه کشورمان ایران، از لحاظ حملات ترریستی نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی نیز وضعیت مطلوب تری دارد. و این جز به لطف خداوند، مجاهدت سربازان گمنام امام زمان و همت نیروهای سپاه نیست.

 

منبع:

http://www.ettelaat.com

https://csis.carto.com

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.