دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

شبی که ماه کامل شد

بازیگران معروف هالیوود در گریمهای زشت

بازیگران معروف هالیوود گاهی برای ایفای نقش دست به کارهای خاص می زنند، نقش های با گریمهای زشت بازیگران معروف هالیوود یکی از خاص ترین اتفاقاتی است که ممکن است به هر هنرپیشه هالیوودی پیشنهاد شود. لازم به ذکر است که اغلب ما هالیودد را به داشتن ستاره های جذابش شناخته ایم، در این بین نیز ممکن است برخی هالیوودی ها ریسک نمایند و خود را برای بازی در یک نقش جذاب،به گریمهای زشت تن دهند. باید خاطر نشان کرد که گریم آنها به قدری متفاوت است که حتی گاهی هوادارانشان آنها را نخواهند شناخت. برای آنها چیزی که اهمیت دارد، نقش شان است نه زیبایی ظاهری شان.

که اگر تمایل دارید بدانید کدام ستاره های جذاب هالیوود برای بازی در نقش خود تغییر قیافه داده و شکل خود رابه زشت ترین حالت ممکن در آورده اند، با مجله اینترنتی 5 عصر در ادامه مطلب همراه باشید.

 

گریمهای زشت بازیگران معروف هالیوود

برد پیت در فیلم 12 میمون

گریمهای زشت بازیگران معروف هالیوودی برد پیت

برد پیت مرد اول سینمای هالیوود،می باشد. چهره او در فیلم «12 میمون» اصلا قابل تشخیص نمی باشد. باید یادآور شد که او در این فیلم نقش یک بیمار روانی را با چشم هایی چپ و برآمده بازی میکند و در فیلم خنده های بسیار ترسناک و عجیب دارد.

لازم به ذکر است که برد پیت برای ظاهر جذاب خود برای این نقش گزینش نشده است، بلکه بازی خاص او دلیل انتخاب او بوده است. در ضمن او برای ایفاس نقش خود مدتی در بیمارستان روانی بوده تا هر چه طبیعی تر نقش ایفا نماید.

 

جنیفر آنیستون در فیلم کیک

گریمهای زشت بازیگران معروف هالیوودی جنیفر انیستون

جنیفر آنیستون یکی از خوش صداترین و جذاب ترین ستاره هالیوود است اما چهره جذاب او همیشه معیار گزینشش نبوده است. او در فیلم «کیک» با چهره و قیافه ای عجیب جلو دوربين رفت.

لازم به ذکر است که آنیستون در در این فیلم چهره ای زشت دارد، او لباس های اسپورت و گشاد می پوشد و با قیافه و وضعی شلخته و صورتی پف کرده ایفای نقش می کند. او در این فیلم مدت طولانی با بیماران بوده و شیوه راه رفتن و حالات مختلف را از آنها فرا گرفت.

 

نیکول کیدمن در فیلم ساعت ها

بازیگران معروف هالیوودی گریمهای زشت

می توان اینگونه بیان کرد که «ساعت ها» فیلمی است بر اساس رمان ساعت‌ ها از مایکل کانینگهام که در  سال ۲۰۰۲ با هنرمندی نیکول کیدمن ارائه شد. باید خاطر نشان کرد که نیکول کیدمن در این فیلم بینی مصنوعی بزرگی دارد تا نقش داستان نویس معروف ویرجیناوولف را به درستی ایفا کند. در من او برای این نقش آفر ینی جایزه اسکار بهترین بازیگر را گرفت.

 

اما تامپسون در فیلم ننی مک‌ فی

بازیگران معروف هالیوودی 4

اما تامپسون کمدین و فیلم‌ نامه ‌نویس انگلیسی می باشد. او در حرفه اش جوایز زیادی را بدست آورده است. او در فیلم ننی مک فی ظاهری کاملا متفاوت دارد. از جمله دندان مصنوعی، ابرو پرپشت، موی خاکستری، گوش و بینی بزرگ از جمله مواردی است که بازی او را خاص کرده است.

 

شارلیز ترون در فیلم هیولا

بازیگران معروف هالیوودی 5

همانطور که می دانید شارلز ترون از با استعدادترین و زیباترین بازیگران سینمای جهان محسوب می شود. او برای بازی در فیلم «هیولا»، که طبق زندگی واقعی یک قاتل ساخته شده است کارهای متفاوتی را انجام داد از جمله: زیاد کردن وزن، گذاشتن دندان مصنوعی. لازم به ذکر است که او 14 کیلو به وزنش اضافه نمود تا چهره و اندام را تغییر دهد. شارلیز ترون در این باره می گوید: « من به خاطر شغلم دست به هر کاری می زنم، حتی اگه تغییر ظاهرم باشد.»

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.