شبی که ماه کامل شد

آیا می خواهید تناسب اندام داشته باشید؟؟ لباس تناسب اندام بپوشید!!

تحقیقات جدید نشان می دهد یک لباس خوب کلید موفقیت در رسیدن به تناسب اندام است. آیا برای رفتن به باشگاه نیاز به انگیزه دارید؟ باید بدانید لباس تناسب اندام باعث می شود تا بیشتر تلاش کنید به اندام مورد نظرتان برسید. منظور از لباس تناسب اندام، لباسی است که شما در آن احساس اعتماد به نفس و چابکی می کنید. در ادامه با ویژگی های این لباس آشنا شوید.

 

لباس تناسب اندام

طبق تحقیقات جدید لباس های مناسب باعث یک تناسب اندام همیشگی خواهد شد. در یک پژوهش،  از 2000 نفری که به باشگاه می رفتند، درباره تاثیر لباس بر انگیزه ورزش، نظر سنجی  شد. 90 درصد جواب داده بودند که با فعالیت های آسان و روتین برای ورزش کردن انگیزه پیدا کرده اند. 85 درصد گفته بودند که لباس های ورزشی خوب و مناسب به آنها اعتماد به نفس بیشتری می دهد. اعتماد به نفس نیمی از مبارزه است. برای هدفتان عرق بریزید. برای این کار بیرون از خانه ورزش کنید و لباس تناسب اندام خود را بیابید.

لباس تناسب اندام

 

تمرین و فعالیت بیرون از خانه را یک شانس بدانید. اگر بدانید که تاکنون این شانس را از خود گرفته اید سریع بر می خیزید
و لباس ورزش خود را می پوشید و شروع به ورزش می کنید. این نه تنها به شما  انگیزه می دهد بلکه باعث می شود حتی صحبت کردن با خودتان را هم برای بعد از ورزش بگذارید!!

مهم نیست که چقدر فشرده تمرین می کنید یا در روز چقدر ورزش می کنید، شروع کنید و کم کم آن را افزایش دهید، مثلا اگر امروز  100 متر راه رفته اید فردا 200 متر و پسفردا300 متر و همینطور افزایش دهید، خواهید دید فردا انگیزه بیشتری دارید، به خصوص اگر از لباس های تمرینتان در بیرون از خانه استفاده کنید.

تحقیقات نشان داده یک لباس خوب برای تمرین ورزشی به شما کمک می کند به باشگاه بروید و در آنجا هم عملکرد بهتری داشته باشید. 9 نفر از 10 نفر مورد تحقیق گفته اند که وقتی بیرون ورزش می کنند احساس عملکرد بهتری دارند.

همچنین 79 درصد از کسانی که به باشگاه می روند و در این نظر سنجی شرکت کرده اند گفته اند لباس مناسب و خوب برای ورزش در باشگاه به آنها برای رسیدن به اندام مناسب کمک می کند.

ویژگی های لباس تناسب اندام

برای ورزش و تناسب اندام، لباسی مناسب است که شما در آن احساس اعتماد به نفس و چابکی می کنید. لباس هایی با رنگ روشن و گرم. لباس های نخی و متناسب با اندام شما. لباس تناسب اندام نباید به گونه ای باشد که چاقی شما را به رختان بکشد. و نه انقدر گشاد که احساس سستی و کرختی کنید. لباس تناسب اندام باید رنگ مورد علاقه شما باشد و مدلی که دوست دارید. جنس آن هم به گونه ای باشد که با عرق کردن بوی بد نگیرد. پس از امروز به دنبال یک لباس تناسب اندام برای خود باشید.

لباس تناسب اندام

منبع:

www.shape.com

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.