دانلود تمام قسمتهای سریال مانکن

امکان آبسه و عفونت بعد از پروتز گونه وجود دارد ؟

آبسه و عفونت بعد از پروتز را باید جدی بگیرید. امروزه به دلیل پیشرفت علم و فناوری و گسترش شبکه های اجتماعی میل به نشان دادن زیبایی خود به دیگران به صورت نجومی بالا رفته است و همچنین بدلیل استفاده جمعی مردم در سرتاسر دنیا و ارتباط با یکدیگر سبب شده که معیار های زیبایی با چالش های فراوانی روبرو شود.از این رو میل جمعی برای عمل های زیبایی و پلاستیکی و عروسکی شدن بسیار زیادتر از قبل شده است.ولی مساله ای که این جاست عمل های زیبایی با وجود اینکه ممکن است سلامتی شما را نیز تهدید کند زیبایی طبیعی به شما نمی دهد.زیبایی طبیعی با داشتن المان ها و مراقبت هایی از پوست و موی شما ایجاد می شود و یک زیبایی طبیعی بسیار دلنشین تر از یک زیبایی با عمل های بسیار زیاد پلاستیک می باشد. در ادامه در این مقاله از مجله اینترنتی 5 عصر در رابطه با آبسه و عفونت پروتز گونه بیشتر بدانید.

جراحی پلاستیک

آبسه و عفونت 2

در گذشته ها داشتن پوستی بسیار روشن و شفاف نشان دهنده پوستی زیبا و داشتن سطح زندگی بالایی بوده است.ولی در طول زمان این معیار ها تغییرات بسیار چشمگیری داشته اند و در مدتی از زمان بسیاری از خانم ها به دنبال برنز کردن و تیره کردن پوست خود بوده اند و معیار زیبایی از نظرشان داشتن پوستی برنزه بوده است.امروزه برای داشتن پوستی ایده آل کار هایی از قبیل کشیدن چروک های صورت ، جوان سازی پوست خود و تزریق چربی به زیر پوست و کارهای بسیار زیاد دیگری نیز انجام می دهند.

جراحی پلاستیک باید زیبایی صورت را حفظ کند، در غیر این صورت، عوارض جبران ناپذیری دارد، بنابراین هر کس باید قبل از عمل جراحی از این عوارض آگاه باشد و سپس برای جراحی اقدام کند.

یک تزریق غیر طبیعی پروتز که برای چهره فرد مناسب نیست یک مشکل است، یکی از دلایل آن جابجایی پروتز است، زیرا اگر جسم خارجی به صورت فشرده درون صورت شود، سبب جابه جایی آن می گردد. اگر از یک پروتز بزرگ برای گونه استفاده شود، علاوه بر ظاهر غیر طبیعی، فضای زیر پروتز ایجاد می کند و مایع زیر آن تشکیل می شود و باعث می شود فرد در معرض آلودگی  و آبسه و عفونت باشد.

آبسه و عفونت بعد از پروتز گونه

آبسه و عفونت 1

عمل های جراحی زیبایی برای افراد می تواند بسیار مشکل ساز باشد حتی برای افرادی ممکن است مشکلات غیر قابل بازگشتی داشته باشد.هر فردی باید از عواقب این عمل های زیبایی با خبر باشد و با آگاهی کامل دست به عمل زیبایی بزند.

یکی از عمل های زیبایی که در سال های اخیر میز پر طرفدار شده است پروتز گونه ها و یا لب ها می باشد که برخی از افراد از اندازه معمولی گونه و لب های خود راضی نیستند با تزطیق پروتز به گونه و لب های خود می خواهند سایز آن را بزرگتر بکنند.

اما در برخی از موارد به دلیل خوب نبودن مواد پروتز و یا ناشی بودن دکتر و یا اینکه پروتز را به اندازه خیلی بیشتر از مقداری که می توان پروتز کرد را نجام می دهند باعث آبسه و عفونت می شود.زیرا در زیر پروتز مایعی جمع می شود که همان استارت عفونت در زیر پوست می باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.