دیزنی لند سرزمین همیشه شگفت انگیز و رویایی

دیزنی لند یک شهربازی است که مالک آن شرکت والت دیزنی است و در آناهایم کالیفرنیا واقع شده. تا کنون بیش از ۵۱۵ میلیون نفر از سراسر دنیا از این شهربازی دیدن کرده اند.

دیزنی لند

در دیزنی لند چه چیزهایی منتظر شماست

پارک دیزنی لند یک شهربازی کاملا متفاوت با سایر شهربازی هاست که افراد در آنجا میتوانند برای مدتی تمامی دغدغه ها و فشارهای زندگی واقعی خود را رها کرده و در دنیایی کاملا متفاوت و از جنس دنیای کودکی خود قدم بزنند. در این پارک تمامی شخصیت های کارتونی دنیای کودکانه به صورت زنده وجود دارند. درواقع بازیگران واقعی وظیفه ایفای نقش این شخصیت ها را به عهده میگیرند.

دیزنی لند

افراد حاضر در شهربازی میتوانند به راحتی با شخصیت های محبوب کارتونی خود صحبت کرده و حتی گوشه ای از دیالوگ های اصلی کارتون را از زبان بازیگران این نقش ها بشنوند.

دراین شهربازی شما میتوانید به صورت کاملا واقعی به جنگل رفته و درآن قدم بزنید، با پری دریایی صحبت کنید، و شخصیت کارتونی محبوب خود را دقیقا با همان صدا و شکل ظاهری موجود در کارتون ملاقات کنید. با سوار شدن ترن موجود در این پارک که از جاهای بسیار زیبا و دیدنی عبور میکند میتوان به دنیای شاد کودکانه بازگشت. در انجا شما میتوانید دزدان دریایی، فیل های پرنده، ماشین ها و قطارهای خندان و نیز کالسکه هایی که اسب هایی زیبا به آن بسته شده اند را ببینید.

دیزنی لند

 

بایدها و نبایدهای بازیگران شخصیت های کارتونی

بازیگران متقاضی این نقش ها باید از فیلترهای زیادی عبور کنند. درواقع آنها باید از تواناهایی زیاد و گاها خاصی برخوردار باشند. به طور مثال بازیگران نقش پرنسس بعد از موفقیت در آزمون هایی مثل بازیگری و مصاحبه باید دارای شرایط ویژه ای از قبیل بدنی مناسب و قد متناسب با نقش خود و نیز صدایی همانند همان کاراکتر داشته باشند. سن نیز فاکتور بسیار مهمی است چراکه محدودیت سنی ۱۸ تا ۲۳ سال برای این پرنسس ها اعمال میشود. به طور کلی همه بازیگران باید خلق و خوی بسیار مناسبی داشته باشند و همیشه لبخند بر لبان آنها باشد. باید با صدای خود همان شخصیت صحبت کنند و تمامی نقل قول های فیلم شان را حفظ باشند . در طول کار هرگز ننشینند و حتما رقص و آواز را آموزش دیده باشند.

دیزنی لند

 

بخش های بسیار جذاب دیزنی لند

در داخل دیزنی لند رستوران بسیار زیبا با منویی بسیار متنوع با نام ” مهمان من باش” وجود دارد که شما میتوانید تجربه خوردن غذاهایی بسیار خاص و متنوع را داشته باشید.
دراین پارک بخشی وجود دارد که شما میتوانید با قایق بر روی آب گردش داشته باشید و از مناطق مختلف از جمله منطقه ای شبیه جنگل و پوشیده از درختان بسیار و یا از میان حیوانات عبور کنید.
همچنین این پارک حیات وحش نیز دارد که قوانین بسیار شدیدی برآن حاکم است. دلیل این امر نیز اهمیت دادن به سلامت حیوانات موجود در این حیت وحش میباشد.
در این شهربازی میتوانید قلعه سیندرلا را از نزدیک مشاهده کنید و در صورت برنده شدن در مسابقه ای خاص میتوانید از اتاقک مخفی موجود در قلعه دیدن کنید.

دیزنی لند

عبور و مرور کارکنان دیزنی لند

برای رفت و آمد بازیگران و سایر افراد، تونل زیرزمینی تعبیه شده که افراد و بخصوص بازیگران برای عدم جلب توجه باید از این تونل استفاده کنند. نکته قابل توجه اینست که برخلاف باورعموم این تونل در زیرزمین ساخته نشده بلکه برروی آن است و دنیای بزرگ شهربازی بالای این تونل ساخته شده است.

 

دیزنی لند

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.